Dark Tower (2017) Blu-ray

bramowicz1

Member
Bez reklam
the-dark-tower-correct.jpg


Film mimo słabych ocen osobiście mi się podobał i dałbym 7-8.

Dobra rola Idris Elba i Matthew McConaughey, z tym drugim filmy ogląda się z przyjemnością.
Chłopak również dobrze zagrał, scena ucieczki super.

Nie napisze więcej, po prostu wart seansu.

Obraz na dobrym poziomie, audio oryginalne DTS-HD MA 5.1, 16-bit dało radę, i na plus polski lektor.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Do książek nie ma porównania, to prawda. Jednak trudno umieścić wszystko co w książce w jednym filmie.
 

pantomima

Banned
Mialem na mysli to,ze akurat ta ekranizacja wypadla bardzo slabo na tle reszty.
Czegos brakowalo ;)
Zreszta, co kto lubi :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
Zaczepniku Ty jeden!!! Nie podobał mi się dlatego, że żaden z aktorów nie ukończył szkółki aktorskiej Barcy, szczególnie zajęć z Suarezem:D
 

bokciu

Banned
Gdyby nie Kolega z forum , to nawet nie wiedzialbym ze podskakujesz .
Mam Cie na liscie zablokowanych , innymi slowy : ignoruje wszystkie Twoje posty(juz kiedys o tym wspominalem ).

Tak na szybko , bo z gadami nie dyskutuje:

Ja nastepnym razem się poprawie, ogarne pisownie , Ty natomiast glupi będziesz już zawsze, bo masz to zwyczajnie zakorzenione w genach .Nie wyplewisz tego .

Probujesz kreowac się na inteligenta, a tak naprawdę jestes jak taka mala internetowa malpka, trollujesz i robisz to bardzo nieumiejetnie , co sprawia ze w żaden sposob nie jestes w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi,obrazic mnie ani uprzykrzyc mi zycia.

Nastepnym razem wytez wszystkie 3 szare komorki, które posiadasz i postaraj się bardziej , tylko uwazaj aby koszula Ci się między nogi nie wplatala, jeszcze wyrzniesz lbem o cos i dopiero wtedy pusty wrzask podniesiesz .

Bez odbioru .

Jak już zmuszasz mnie do czytania tego sążnistego, a zarazem pustego tekstu, to użyj wreszcie wspomnianych już kiedyś znaków, bo naprawdę ciężko się to czyta. Po raz kolejny wychodzi z tego jakiś bełkot. "wyrzniesz" - co mam wyrznąć? Może jakieś memento scyzorykiem na drzewie, dla Twojego opamiętania..."wytez" - tu nie mam pomysłu...Chyba faktycznie masz problemy z pisownią polską..."wplatala" - może miało być wplatała, albo zaplatała...hmmm...I tyle dobrego nam wyszło z "Tak na szybko". Na drugi raz nie śpiesz się, pomału pisz i dokładnie, a z pewnością coś ładnego wymodzisz
. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry