Koniec Oppo.

Henry

Active member
Bez reklam
Rynek nie znosi próżni, pewnie "podzielą się" jeszcze z kimś swoją technologią.
Cały dział audio zamykają, oznacza to też koniec świetnego daca Sonica.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Słabo trochę ale z drugiej strony lepiej odejść w chwale.

Najlepiej to cały czas być na poziomie :) mogli ceny dawać niższe za swoje odtwarzacze.. bo bądźmy szczerzy, ale swoje kosztowały.. A odtwarzacze nie są jakimś produktem pierwszej konieczności, a już nie wspominając o tak drogich odtwarzaczach jak oni mieli.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Najlepiej to cały czas być na poziomie :) mogli ceny dawać niższe za swoje odtwarzacze.. bo bądźmy szczerzy, ale swoje kosztowały.. A odtwarzacze nie są jakimś produktem pierwszej konieczności, a już nie wspominając o tak drogich odtwarzaczach jak oni mieli.

Szału nie robiły za te pieniądze jak dla mnie nawet wyrzucone w błoto...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to kwestia podejścia, myślę ,że znajdą się tacy co na wszystko co jest droższe lub drogie powiedzą, że to wyrzucona kasa w błoto. Oczywiście nie jest to do Ciebie kierowane, tylko ogólnie. Kogo stać, ewentualnie kto chce wydać taką czy inną kwotę na odtwarzacz BR to kupuje Oppo i na pewno się cieszy, bo to dobre urządzenie.
 
Powiem ci więcej, bardzo dużo ludzi nie rozumie lub nie chce zrozumieć ,że KD oparte na Oppo lub podobnym procesorze to przepaść względem amplitunerów.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Myślę że znalazłbym klocki za 3/4 a nawet połowę tej ceny i o przepaści nawet nie będzie mowy,jedynie będzie różnica na plus...ogromny wkład w tą "przepaść" ma nagłośnienie...
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Cena zacznie spadać jak na poważnie się zadomowi av1 ;-) , nawet b. dobra elektronika z czasem technologicznie się starzeje.
 
Do góry