Koniec Oppo.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko reklama to nie wszystko :) filmy w 4k widać słabo się sprzedają nie tylko u nas, więc uznali, że nie warto dalej w to iść.. za jakiś czas zobaczymy co zamierzają dalej robić. Ewentualnie ludzie mają gdzieś kupowanie drogich odtwarzaczy i jeśli już to kupują takie powiedzmy do 1000 zł i dla nich tego typu odtwarzacz to świat i ludzie..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ewentualnie ludzie mają gdzieś kupowanie drogich odtwarzaczy i jeśli już to kupują takie powiedzmy do 1000 zł i dla nich tego typu odtwarzacz to świat i ludzie..
Loluś, myślisz, że takie firmy jak CA, Pionek czy Panasonic nie zrobiły badania rynku zanim wyprodukowali drogie odtwarzacze ;)

Audiofast chyba był dystrybutorem Oppo tam trzeba by było zadzwonić i oni powinni wiedzieć..
Firma z Wrocławia...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu myślę , że zrobiły, ale powiem Ci coś po znajomości.. :) jest niska sprzedaż filmów 4k, że w pewnych krajach w tym Polska dystrybutorzy filmów jakby mogli to wcale nie braliby filmów w 4k, tylko nie mają wyjścia chcąc mieć filmy na BR - reszty się zapewne domyślasz :) i wiem to z pierwszej ręki od dwóch różnych Panów zajmujących się dystrybucją filmów w RP..

Zobacz czy to jest normalne aby np CA miał taki odtwarzacz, a trójca KD jaką jest O/M/D , którzy żyją z kina domowego nie ma i podobno nawet na razie nie myślą o takim odtwarzaczu.. Pisze podobno, bo w dystrybucji tych firm w Polsce nic nie słyszeli w tym temacie..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylk lolek powiedz mi, po co swieta trojca wypuszcza avry z atmosem, skoro nie maja na czym tego atmosa odpalic. ::}

Jeszs rok/dwa i przechodzimy na odtwarzacze 4k. Zmusza nas do tego. Jeszcze troche i na fullHD to sciezka dzwiekowa bedzie tylko w stereo xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo oczywiście, że to kwestia czasu i na BR zostanie wyłącznie DTS HD MA , True HD... to nie ulega wątpliwości, ale jeszcze chwila... Nie wiem jak Dystrybutorzy w Polsce to zrobią, bo cena za filmy 4k jest kosmos i jak to się nie zmieni to będą mieć problem.. aczkolwiek dużo ludzi jeszcze kupuje dvd, a szczególnie z wyprzedaży co widać w sklepach czy na bazarach.. Jedno jest pewne dla wielu ludzi jeszcze na długie lata dwa wcześniej wspomniane formaty wystarczą w zupełności, bo ja nie dam za film 130-150 zl aby raz czy dwa razy go obejrzeć... A widac jest wyraźnie w moim przypadku, ze nawet po mniejszej ilości kupowanych filmów niż to było kiedyś i tak robi się duzo filmów do których w dużej mierze zapewne już nie wrócę, bo kiedy to oglądać ???
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oppo jest jednym z pięciu największych producentów telefonów komórkowych na świecie, o dziwo. Stąd te reklamy, w trakcie El Classico.

Taki Oppo UDP-205 spokojnie wystarczy na 3-4 lata do przodu, do monumentu aż 8K nie wtargnie, jak huragan :)

4K wchodzi faktycznie bardzo powoli, pod strzechy. Tak, czy owak, w miarę wzrostu przekątnych ekranów oraz świadomości ludzi, że dźwięk jest równie istotny, jak obraz, myślę że format docelowo upowszechni się, ceny spadną, wszyscy docenimy zalety HDR, WCG, HFR 60/120Hz w kinie natywnie, a także Atmosa.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Przy ekranie OLED 85-90” projektor będzie w zasadzie tylko do kościołów i salonów wielkości hal garażowych, ze wszystkimi jego mankamentami ;)
 
Do góry