Thor - Ragnarok (2017) Blu-ray 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
91iUYq%2BwnBL._SX342_.jpg


Jestem po premierze filmu w 3D i powiem tak, jeśli ktoś ma zamiar to oglądać to polecam obejrzeć to właśnie w tej technologi.

Filmu nie odzwierciedli nam tak nawet 4K HDR a tym bardziej 2D.
W wersji 3D jest dużo efektów wychodzących z ekranu a przy tym doskonałej głębi i uważam, że nie ma innej opcji.

Płyta Ultra HD przewyższa wydanie 3D jedynie systemem audio bo jest tam zawarta ścieżka Dolby Atmos.
Jednak jeśli komuś na tym nie zależy to wersja 3D (audio DTS-HD MA 7.1) będzie lepszym wyborem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam taką nadzieję, po tym jak byłem w kinie na tym filmie. Jeszcze półtora tygodnia i będę miał ten film u siebie.. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widziałem go dzisiaj w 4k i jakość obrazu igła. Ogólnie film dobry, śmieszny. Może kiedyś rzucę na niego okiem w 3D. Valerian widziałem w 3D i 4K i ten film polecam przede wszystkim w 3D.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja Velariana mam w 2d i jak dla mnie to wystarcza pomimo, że lubię 3d, dla mnie ten film to radość dla oczu.. :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To żałuj lolek, że nie widziałeś go w 3D, to dopiero raj dla oczu. Thora natomiast w 4K oglądałem z 1.5m. Obraz mega szczegółowy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nie dałbym rady oglądać z 1,5 m... to nie moja bajka :) a tym bardziej, że wtedy tylne głośniki są oddalone znacząco dalej niż zostały skalibrowane.., a znowu przednie są za blisko.. Co innego jak się ma projektor i tak się ustawi wszystko, że nie trzeba się aż tak zbliżać do ekranu...i wszystkie głośniki są na odpowiedniej odl. względem oglądającego. Ale każdy robi jak chce, ja z kamery 4k filmy oglądam właśnie z takiej odl. jak na[psiałeś.. ale to innego typu filmy.. ale szczegóły się widzi i oczy się cieszą.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No ja mam mieszkanie przejściowe i głośniki na standach wyjeżdżają przy seansach 4K czy graniu na konsoli. Do domu trzeba będzie poszukać dużego TV bo salon 27m2 będzie miał i kanapę planuję ustawić 3-3,5m od ekranu.
W projektor nie będę szedł póki co, bo przy 4K to za droga zabawa na obecną chwilę.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dlatego mi się nie śpieszy, poza tym w planach jest dzieciak więc kino może być nieaktywne:D
 
Do góry