War for the Planet of the Apes (2017) Blu-ray 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
WarPlanetApes3D.jpg


Obejrzało mi się ostatnio Małpki w 3D. I muszę stwierdzić, że lepiej mi się oglądało tą cześć od poprzedniej, w której mniej było efektów.
Tu również przeważała głębia ale było też kilka scen z wychodzącym obrazem 3D, poza tym dużo strzelanin i wybuchów.

Obraz podobny, audio DTS-HD Master Audio English 4780 kbps 7.1, więc sub był niezły, momentami trzeba było ściszyć bo sąsiad mógłby z łóżka spaść :D.

Fabuła ogólnie ok. końcówka trochę zaskakująca, bo umiera Cezar i tu jakby skończy się pewien rozdział i ciekawe co będzie w następnych częściach jeśli powstaną.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Oglądałem co prawda nie w 3d ale też mi bardziej podszedł niż poprzednia część.
Ps. może lepiej nie pisać spojlera o Cezarze :(
 

vectra1

Member
Bez reklam
Jak dla mnie tragedia
Byłem pozytywnie nastawiony po ewolucji i ogólnie lubię takie filmy, ale bałem się, że wyłączę w połowie.
Fabuła nie trzyma się kupy, scenariusz z efektami jak filmy kategorii B z lat 80tych, do tego Woody Harrelson który jako bad guy raczej mnie irytował.
Scena finalnej walki to istny majstersztyk - żołnierze okupujący bazę przedstawieni jako profesjonaliści z świetnym sprzętem, zapomnieli jednak usunąć wielką cysternę z paliwem, która wysadza całą bazę w powietrze :mrgreen:
Nie wiem czy z wiekiem robię się bardziej wymagający czy reżyserzy mają widzów za debili ale mam wrażenie, że coraz ciężej o dobry film.
 
Do góry