The Mummy 3D (2017) Blu-ray

bramowicz1

Member
Bez reklam
mummy_2017_3d_blu-ray.jpg


Polecam film, nie koniecznie w wersji 3D bo efektów 3D nie było zbyt dużo, (dobra scena z samolotem gdzie następuje zderzenie z ptakami i dobra głębia).

Dla tych którzy będą oglądali film w 2D dużo nie stracą.

A sam film warto obejrzeć dla Toma Cruise'a, który jak zawsze w formie.

Ciekaw jestem tylko czy w scenach kaskaderskich uczestniczył sam, w wersji 3D nie ma dodatków więc nie wiem ale podejrzewam, że nie odpuścił sobie tego.

Od strony technicznej: obraz z delikatnym ziarnem, audio Dolby Atmos.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w 3d mam zamówiony ale dla siebie zostawiam płytkę 2d a 3d i pudełko smiga na sprzedaż dla kumpla...już jestem dogadany...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lubie takie bajki, ale mi ten film zupelnienie nie podszedl.

Nie pamietam ile wytrzymalem, ze 20 - 40 minut. Wylaczylem i zapomnialem - od taki ciekawy film.
 
Ostatnia edycja:
R

Repugnant.

Guest
lolo2 popieram kiepscizna miernota i szkoda pisac tomowi chyba na zakupy brakowalo i dla tego zagral w tym filmie:)
 

zgred72

New member
Film nie ma startu do podobnych w tym klimacie np Mumia z R.Welch.
Mam zamówionego steela w MM, ale film generalnie szału nie robi.
Powtórzę seans, jak płytka przyjdzie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby się nie powtarzać, zacytuje siebie z naszego wątku filmowego:

"Mumia" z Cruisem zaliczona
Mumia (2017) - Filmweb

Jest to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w tym roku... nie, zaraz - to jest zdecydowanie najgorszy film.
Co tam robi Cruise, Crowe? Nie wiem, nie wnikam. Nie chce nawet wiedzieć.
Obsada zobowiązuje, chociażby w minimalnym stopniu i na to po cichu liczyłem, ot przynajmniej typowa średniawka z ulubionymi aktorami, ale to? To porażka absolutna. Może ktoś to przełknie, ale ja chce jak najszybciej zapomnieć. Bez odbioru.

Mumia to zdecydowanie najgorszy film Cruisa. Szkoda kasy, na prawdę.
Lepiej dać żulowi na ulicy i niech wypije za nasz zdrowie.
Jest cała masa słabych filmów, ale ten wyjątkowo poniżej pasa.
Jak Cruise dalej będzie występował w takich gniotach, to skończy jak Cage.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jednego jestem pewny że T.C. nie skończy tak jak Cage z kilku powodów.... choćby z tego powodu gdyż jest dużo lepszym aktorem... jest kilku aktorów którzy robią słabe filmy, a pomimo tego istnieją inigdy nie skończą tak jak ww.aktor... ale to moje zdanie..😃
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak jest słaby film, to i dobry aktor nic nie pomoże.
Tomcio to mój ulubieniec, ale w Mumii na nic się zdały jego umiejętności.
Zał było patrzeć.
Tam nie pomógłby nawet Leoś, a to mistrz.

Może Tobie się spodoba, ja chce zapomnieć.
Teraz muszę obejrzeć "Barry Seal", potem już tylko MI6 i Top Gun2 ;)
 

zgred72

New member
Nicolas Cage miał bardzo dobry początek kariery: Zostawić Las Vegas, Ptasiek, Dzikość Serca.Później zaczął rozmieniać się na drobne i poszedł na ilość a nie na jakość.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Mumia i mnie aż tak bardzo nie zachwyciła, obejrzałem film dla Toma Cruise'a, przyznam, że i dla mnie jest on jednym z ulubionych aktorów, pozazdrościć sylwetki i sprawności.

Tom Cruise w roli: Barry Seal: Król przemytu. Następny film na który czekam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cage nie jest złym aktorem (!), wspomniane Zostawić LV to bardzo dobry film i rola Nikosia, już nie wspominając o Dzikości serca - jak Kolega wyżej pisał, ale z czasem wyłożyły go pozycje w których grał.
W Ghost Rider też uważam, że dobrze wypadł i sam w sobie film nie był zły.
Warto też dorzucić taki Con Air czy Bez twarzy. Może nie wybitne, ale na pewno przyzwoite pozycje.

Za rewelacyjny uważam też "Pan życia i śmierci", uwielbiam tą pozycję i tutaj Cage wypadł rewelacyjnie.
Miasto Aniołów też nie było złe...

W trakcie pisania przypominają mi się filmy z Nikosiem i jak widać, jest tego trochę.
Jeszcze NEXT całkiem całkiem, a no i jeszcze Zapowiedż...
 

pantomima

Banned
Pan zycia i smierci - rewelka! , zarowno sam film jak i gra Nicolasa .
Lubie goscia ,aktor ma potencjal ale faktycznie zanizyly jego status pozycje w ktorych wystapil .
Stac go na wiele wiecej .
 

pantomima

Banned
Ja jednego jestem pewny że T.C. nie skończy tak jak Cage z kilku powodów.... choćby z tego powodu gdyż jest dużo lepszym aktorem... jest kilku aktorów którzy robią słabe filmy, a pomimo tego istnieją inigdy nie skończą tak jak ww.aktor... ale to moje zdanie..��


Fajnie ze to tylko Twoje zdanie , bo moje jest z gola inne .
W zadnym wypadku Cruise nie jest lepszym aktorem od N Cage .

Tom Cruize zaslynal w filmach w ktorych zagral dekade , dwie temu i w nich wlasni wypadl swietnie .

Obecne jego filmy to tandeta, takie tam produkcje w zaden sposob nie ukazajace jego aktorskiego kunsztu - takie jest moje zdanie .


Aktorstwo to nie jest Sport w ktorym jakosc weryfikuje wynik .
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pan zycia i smierci - rewelka! , zarowno sam film jak i gra Nicolasa .
Lubie goscia ,aktor ma potencjal ale faktycznie zanizyly jego status pozycje w ktorych wystapil .
Stac go na wiele wiecej .

Ja tylko jak sobie przypomnę o tym filmie, to już mam ochotę obejrzeć ponownie.
Niewątpliwie jest coś uzależniającego w tej pozycji i w samej roli Nikosia.
 
Do góry