The Mummy 3D (2017) Blu-ray

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pantomima dlatego ja zawsze pisałem wielokrotnie że świat jest piękny bo każdy może mieć swoje zdanie.. ja Tomka bardziej lubię i jestem przekonany że nie skończy tak jak wspomniany aktor.. :) ale powtórzę raz jeszcze to jest moje zdanie.. do którego mam prawo... więcej nie będę pisał bo szkoda czasu a i tak to nic nie zmieni bo warto by było np. napisać jak się przygotowują obaj aktorzy do gry w danym filmie.... to trochę pokazuje ile w jednym, a ile w drugim aktorze jest profesjonalizmu... ale nie istotne .. ja szanuje każde zdanie bo każdy ma prawo do swojego. Amen :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Mumię i tak jeśli chodzi o walory techniczne toi dźwiękowo film daje rade i jest się zadowolonym po seansie, jeśli chodzi o obraz to w niektórych scenach jest trochę ziarna ... nie jest to ideał film pod tym względem.. ale w sumie można powiedzieć ze mieści się w normie :- ) nawet dla takich osób jak ja które lubią czyste filmy..

Natomiast sam film - jest to jak dla mnie jeden z gorszych filmów z T.C ale czy aż tak słaby jak niektórzy piszą.. ja bym polemizował ale każdy ma prawdo do swojego zdania i nie dyskutuje o czymś takim.. Sam Tomek tez nie uważam żeby blado wypadł w tym filmie.. ale to kwestia gustu..
Być może tez inaczej podchodzę bo mnie wyniósł ten film znaczenie mniej bo tylko płyta w 2d mi została, a płyta 3d z pudelkiem poszła do kupla... co nie zmienia faktu że wiele gorszych filmów jest niż ta Mumia. Ale to moje zdanie..
 
Do góry