Wonder Woman (2017) Blu-ray 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
wonder-woman-3d-2disc-steelbook-534249.2.jpg


Jestem po premierze tego filmu właśnie w technologii 3D, śmigają strzały wychodzące z ekranu,
sceny walki robiące wrażenie no i piękna główna bohaterka.

Od strony technicznej: w wersji 3D audio tylko 16 bitowe, jednak daje radę, w decydujących scenach potrafi potrząść chałupą. Polecam.
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Dla mnie ten film był po prostu nudny.Film niespójny, nierówny, słabe efekty i niekonsekwentni, płytcy, mało charyzmatyczni bohaterowie.Po godzinie ziewałem i czekałem aby się skończył.
Video i audio ok, ale treść...słabiutka.
5/10
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak ja to mówię kwestia gustu więc nie ma co polemizować.. każdy na swój sposób oceni.. czy też ocenił jak był w kinie.. dla mnie główni bohaterowie spoko zagrali.. choć film i tak skradła cały - główna bohaterka...
 

zgred72

New member
Dokładnie tak , jak piszesz kolego - kwestia gustu.Jak dla mnie sporo nielogiczności w tym filmie.Ale rozumiem,że wielu osobom może się podobać ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I o to w tym chodzi żeby umieć zrozumieć czyjś gust jeśli chodzi np o filmy, muzykę itp.. a nie oceniać wyłącznie tylko swoim.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem WW i tak jeśli chodzi o walory techniczne to obraz przynajmniej w 3d był fajny choć są lepsze w niektórych filmach:- ) ale naprawdę jest ok...do tego kilka efektów 3d i odpowiednia głębia..dźwiękowo też jest bardzo fajnie pomimo, że w 3d jest DTS HD MA a w wersji 2d jest Atmos dla tych co mają, a dla pozostałych DTS THD... trzeba będzie porównać jak się ma jeden format do drugiego w tym filmie.. ale jeśli chodzi o wersję 3d to dźwięk jest bardzo bardzo fajny :- )
O samym filmie nie będę pisał bo pisałem po wyjściu z kina, może tylko tyle wspomnę że wg mnie jak się ogląda w domu ten film to jeszcze bardziej jestem przekonany, że cały film skradła Misia Gal :- ) naprawdę fajnie jej wyszła ta rola.. ale Misie tak mają ...:)

jest zjawiskową kobietą - jak dla mnie jest jedną z najlepszych aktorek w "rysowaniu swojej twarzy" - robi to świetnie... mimika, spojrzenie.. jest the best.. ale ma minusa bo jak byłem w Izraelu to jej nie było.. :- )




Ci co lubią takie klimaty na pewno się nie zawiodą - choć na pewno nie jest to film dla wszystkich :) i tez co fajne dobre ponad 2 godziny filmu mija naprawdę szybko..






I mam nadzieję ze jeszcze w kilku filmach zagra.. czego jej życzę :- )
 
Ostatnia edycja:
Do góry