Alien Covenant 2017 Blu-ray

bramowicz1

Member
Bez reklam
Pomimo złych ocen postanowiłem film obejrzeć.
Obcy - Przymierze niestety tylko w 2D i nie będzie wydania 3D, a to za sprawą Terminatora 2, którego to odświeżają do 3D, tak ich to pochłonęło, że nie zdecydowali się na Obcego w wersji 3D, a może by to uczyniło film bardziej ekscytującym.
Rzeczywiście nie było efektu woow!!, na początku przyciągał by później znudzić, film był przewidywalny i mało efektowny, dźwięk jak najbardziej dobry, kilka razy potrzęsło, obraz tez niczego sobie.
Jeśli chodzi o postacie to na pochwałę zasługuje rola Davida (Michael Fassbender), reszta moim zdaniem wypadła przeciętnie.
Na samym dysku mnóstwo dodatków, wyciętych scen itd.. z czego połowa to strata czasu, ogólnie razem z filmem ponad trzy godziny materiału.

Podsumowując film dało się obejrzeć, ale trochę się zawiodłem, Prometeusza chętnie obejrzał bym jeszcze raz, a to chyba nie zasługuje na powtórkę.
 

zgred72

New member
Byłem w kinie i zrobiłem sobie powtóreczkę w domowych pieleszach.Jedno trzeba przyznać audio i video na wysokim poziomie.Co do aktorskiej strony, to Fassbender utrzymuje ten film na poziomie.
Jak dla mnie Covenant słabszy od Prometeusza, ale do obejrzenia. Pre-order zamówiony.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To cieszy że od strony technicznej jest ok.. bo pazurki sobie ostrzę na ten film, pomimo ze byłem w kinie..
 
Do góry