Oppo

bokciu

Banned
Dla scislosci, to nie sa wszystkie mozliwosci.Procesor Darbee jest rowniez wbudowany w niedrogi projektor Optomy.
Wygooglujcie sobie model sami.


Gdyby człowiek wiedział, że GT1080e wyjdzie w wersji darbee, to by poczekał...a tak tylko kupno samego procesora pozostaje. W sumie cenowo wyjdzie podobnie.
 

waldekmar

New member
Witam,Panowie czy ktoś sie orientuje co może być problem w oppo 203 chodzi mi o plik srt z pena ,tzn,pen na fat32 ,utworzony folder w nim sub potem folder sub.srt i tam wrzucony plik z napisami(srt) i jak odpalam płytke wchodze w napisy i w opcje "inne" i jak chce wybrać to pojawia sie komunikat na telewizorze w dosłownym tłumaczeniu "działanie zablokowane przez płyt"
Robiłem z różnymi penami i z hdd też i to samo na trzech filmach identyczny komunikat.

Czy mógł by ktoś podpowiedzieć gdzie leży problem???
 

waldekmar

New member
Najpierw jest folder sub ,potem folder był sub.srt i do niego wrzuciłem plik z napisami srt to w opcjach pod wyborem napisy pojawiła sie opcja "inne" ale nie mogłem ich wybrać.
Jeśli tylko jest folder sub i następnie do niego wrzuce napisy to brak jest wyboru "inne"
Czy ktoś mógł by potwierdzić czy na ostatnim najnowszym oprogramowaniu wybór napisów z pena dalej działa???

ok,wystarczyło zapisać jako sub(plik z napisami srt)i wrzucić do sub.
 
Ostatnia edycja:

waldekmar

New member
Witam ,Panowie czy zmiana regionu w oppo 203(z reg.free)zmienia sie z pilota poprzez naciśnięcie trzy razy dimmer>mute>1 i wyłączenie(bez płytki w środku)pytam ponieważ niektóre z reg.A nie chciały ruszyć,prosze poprawić mnie jeśli coś robie nie tak.


...mowa o płytkach które nie czyta z wytwórni lionsgate.
 
Ostatnia edycja:

nygusek

New member
Najpierw jest folder sub ,potem folder był sub.srt i do niego wrzuciłem plik z napisami srt to w opcjach pod wyborem napisy pojawiła sie opcja "inne" ale nie mogłem ich wybrać.
Jeśli tylko jest folder sub i następnie do niego wrzuce napisy to brak jest wyboru "inne"
Czy ktoś mógł by potwierdzić czy na ostatnim najnowszym oprogramowaniu wybór napisów z pena dalej działa???

ok,wystarczyło zapisać jako sub(plik z napisami srt)i wrzucić do sub.



katalog SUB a plik SUB.SRT (oczywiście może być z małych liter) i nie może nie działać


np. F:\SUB\SUB.SRT
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oppo rozważa wprowadzenie obsługi metanadych dynamicznych HDR10+ do swoich ostatnich odtwarzaczy.

Ciekawe, czy się uda?!
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie polemizuję w kwestii ceny. To samo ktoś inny może powiedzieć o kwocie za Oppo-205, ale ten ma chociaż wielokanałowe wyjście audio, które kapitalnie sprawdza się przy słuchaniu koncertów SACD, czy Blu-Ray.

W ogóle, zmieniłem ostatnio koncepcję. Na początku chciałem mieć pełne kino, Dolby Atmos, a teraz doszedłem do wniosku, ze wystarczy mi setup czterokanałowy, z dwoma wzmacniaczami dwukanałowymi, sterowanymi poprzez właśnie te wyjścia Oppo 205 (po jednym na przód i tył) oraz bardzo dobrymi zestawami głośnikowymi, szczególnie z przodu. To też dlaczego, że więcej słucham muzyki, a mniej czasu jest na kino i filmy.
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do właścicieli OPPO 103d.
Czy macie z Youtuba większą rozdziałkę niż 720p.
U mnie przesył 20 Mbps po kablu i tylko 720p.
Czy można coś zmienić w ustawieniach?
Pozdrawiam.
 
Nie polemizuję w kwestii ceny. To samo ktoś inny może powiedzieć o kwocie za Oppo-205, ale ten ma chociaż wielokanałowe wyjście audio, które kapitalnie sprawdza się przy słuchaniu koncertów SACD, czy Blu-Ray.

W ogóle, zmieniłem ostatnio koncepcję. Na początku chciałem mieć pełne kino, Dolby Atmos, a teraz doszedłem do wniosku, ze wystarczy mi setup czterokanałowy, z dwoma wzmacniaczami dwukanałowymi, sterowanymi poprzez właśnie te wyjścia Oppo 205 (po jednym na przód i tył) oraz bardzo dobrymi zestawami głośnikowymi, szczególnie z przodu. To też dlaczego, że więcej słucham muzyki, a mniej czasu jest na kino i filmy.

Lepiej będzie jak użyjesz jakaś budżetową końcówkę mocy dla tyłów i centralnego a do stereo kupisz lepszy wzmacniacz z main in. Wtedy wykorzystasz sekcję stereo w Oppo.
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ O tym właśnie pisałem. Wzmacniacz na główne głośniki będzie niezłej klasy (mam lampę i nie zamierzam jej na razie ruszać) z pre-in, plus jakiś budżetowy na tylne paczki.
 
Do góry