Marantz ud 7007

misio42

New member
kupilem marantza ud 7007 jakies pul roku temu wszedzie i wszyscy mi muwili ze ten model nie bedzie czytal plikuw MKV na forach tez czytalem o tym ze nie czyta MKV.tymczasem smiga az milo wszystko czyta dlaczego wiec nawet sprzedawcy wprowadzaja w blad kupujacego powiem wiecej e instrukji tez jest ze nie czyta MKV wiec co tu jest grane moze ktos mi odpowie
 

Rafal7

Banned
Ja rozumię że może komuś się zdarzyć literówka lub nie chce się robić polskich znaków, ale takie byki to aż żal.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wcześniej to żona pisała - Kapusta (albo Piramida) to rodzaj żeński ...a teraz Rafał pisze :p
 

lobos

New member
Bez reklam
To się porobiło...! :) Rafael mogło być jak bez "ł" ;-) CR7 to On raczej nie lubi ;-)
Pewnie szczęśliwa siódemka po prostu.
Co do ortografii Kolegi powyżej to nie uwierzę, że to nie były żarty :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ty też byś zmienił bo chciało bysie napisać lolek, ale już zajęte. Chyba że tamten zmieni na wolwerine (z polskieg) :D
 

Rafal7

Banned
To się porobiło...! :) Rafael mogło być jak bez "ł" ;-) CR7 to On raczej nie lubi ;-)
Pewnie szczęśliwa siódemka po prostu.
Co do ortografii Kolegi powyżej to nie uwierzę, że to nie były żarty :)

W nicku nie może być polskich liter


Co to jest?? Co to za Rafał. Gdzie Kapuścior?
Tylko mi nie mów, że zmieniłeś nicka...
Ja nie zmieniłem bo nie mam takiej możliwości :D

Wszystko git, tylko po co ta 7 ?! Jesteś fanem Ronaldo ?
Bo Rafal było zajęte, a siódemka bo przeważnie zawsze siódmy byłem w szkole na liście :)

No i wpadłeś we własną pułapkę:D
Tak wpadłem, ale to telefon mnie wewalił bo nie wiem czemu tego nie pociągnął dalej tak jak Ty to napisałeś .
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Pany, myślałem że coś o odtwarzaczu poczytam a Wy to tak se pitolicie....
Odtwarzacz czyta większość plików, chyba tylko ISO nie czyta. Tzn ISO napewno nie czyta.
Może mkv dodali w update I dlatego w instrukcji go nie ma a w sklepie to wiedzą tyle co w ulotce napisane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry