Proszę, jaki BR do HK+Dali7

Anija

Member
Proszę o pomoc, popsuł mi się PS3. I mam plazmę Panasonic.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Anija

Member
Syn wydał przedwczesną diagnozę, plejka działa więc mój problem nie istnieje na razie. Dzięki

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
A do jakiej kwoty ten zakup planowany ?
A jednak czas na( dobrą[emoji1] ) zmianę.
Myślę że 1000 + - 500. Żeby do muzyki też się nadawał.
Połączenie HK i Dali7 jak dla mnie daje za mało czystości i selektywności, może źródło było słabe. Zmieniłam kable, kupiłam daca( tak to się chyba nazywa) a w przyszłości kupię wzmaka.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Czy jakość muzyki odtwarzanej na BD odbiega od odtwarzacza CD?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Jak upiłem ostatnio dbt 3313 ud i jak dla mnie gra identycznie jak dcd 720 Ae, to może poszukaj używanego dbt.

Ludzie z Denona twierdzą, że dopiero 3313 ma akceptowany tor audio.
Kapusta porównywałeś tym samym interkonektem?
Ja robiłem porównanie DBT-1713 vs SA7003 i różnica była ale mniejsza niż się spodziewałem.
Chyba największe znaczenie mają kolumny + wzmak.
Oczywiście zestaw gra tak jego najsłabszy element i wszystkie klocki/kable powinny być na tym samym poziomie
 

Anija

Member
Jaki BD polecicie mi również do muzyki z moim ampli( który kiedyś wymienię na wzmaka) i moimi kolumnami

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Ludzie z Denona twierdzą, że dopiero 3313 ma akceptowany tor audio.
Kapusta porównywałeś tym samym interkonektem?
Ja robiłem porównanie DBT-1713 vs SA7003 i różnica była ale mniejsza niż się spodziewałem.
Chyba największe znaczenie mają kolumny + wzmak.
Oczywiście zestaw gra tak jego najsłabszy element i wszystkie klocki/kable powinny być na tym samym poziomie
Tak na tym samym kablu, dla mnie jest taka sama jakość albo po prostu nie wyłapuje różnic.
Wydaje mi sie ze zestaw mam na zbliżonym poziomie.
Chyba jedno nad drugi nie ma jakiejś większej przewagi?

Jaki BD polecicie mi również do muzyki z moim ampli( który kiedyś wymienię na wzmaka) i moimi kolumnami

Ja będę dalej Ci polecał ten bd, on posiada wyjście analogowe audio także nie będzie problemu z podłączeniem do klasycznego wzmacniacza stereo.
 

Anija

Member
No i stałam się szczęśliwą posiadaczką Oppo 103d. Tylko mam problem bo nie mam instrukcji po polsku. Może ktoś z Was posiada takową. Audio podoba mi się, a obraz super. I jeszcze jak włączyć darbee.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
No właśnie dla Ciebie. Na płycie BD i DVD obraz idzie po hdmi dialogi do ampli takimi 2 kablami,w czasie odtwarzania jest muzyka, odgłosy a nie ma dialogów. Coś w ustawieniach namodziłam?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Hdmi out1 Oppo do wej hdmi bl avr. Nic nie powinno się dziwnego dziać. Może zła ścieżka dźwiękowa jest wybrana w samym menu płyty bl.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry