Proszę, jaki BR do HK+Dali7

A ok. To może tak. Oppo hdmi1 wyj do Tv wej hdmi. Z Tv wyj optykiem na avr. W Tv zaznaczasz głośniki zewnętrzne. W Oppo w ustawieniach audio zamiast pcm to ustaw bitstream. Chyba teraz powinno wszytko działać.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Mój tv chyba nie ma opcji głośniki zewnętrzne. A jeszcze mam tuner satelitarny jak go połączyć. jutro będę się bawić. Tak się zastanawiam, po co z tv optyk do ampli

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze mam tuner satelitarny jak go połączyć

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Też po hdmi do Tv.
Generalnie wszytko co masz, dekoder, konsole do gier, pc itp to po przewodach hdmi do wejść hdmi. Podejrzewam iż z dwa trzy wej Tv posiada. Przewodem optycznym z Tv do avr i dźwięk powinien być na avr a obraz na Tv.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Tak mam połączone ale jak odtwarzam film to muzyka jakieś odgłosy idą przez kolumny a dialogi z dźwiękami przez TV.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
No i najlepiej wszystkie urządzenia do tv po hdmi (Dekoder hdmi1, Oppo Hdmi2, konsola do gier Hdmi3) Z Tv do HK po kablu optycznym. W tv zmieniamy tylko w audio na głośniki zewnętrzne, czasem wystarczy volume na 0 ustawić.
....
Czasem jak ścieżkę audio w filmach wybieramy to wersja reżyserska jest tz.leci sobie film a w tle dialogi aktorów są i opowiadają jak na planie itp było, może właśnie takie coś przez pomyłkę się odpaliło.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Anija

Member
Jestem zadowolona, znawczynią nie jestem, może kiedyś pokuszę się o wzmacniacz. Jedyna wada która zauważam to pilot raz przyciski działają a raz nie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Anija

Member
Np. aby wyłączyć naciskam przycisk off, niestety on nie reaguje, podświetla się inny więc go naciskam a ampli wyłącza.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry