Predator 2 (1990)

bramowicz1

Member
Bez reklam
Witam. Nikomu nie trzeba przedstawiać tego filmu. Nie jest to tak udana produkcja jak pierwsza ale pokusiłem się o to na pełnym BD. I nie żałuję, dźwięk równie dobry, co prawda DTS-HR a nie MA ale bitrate zadowalający. Predator w miejskiej dżungli prezentuję się równie dobrze.
Dobra rola Danny Glover'a.

Niestety nie mam okładki, tzn. mam ale jakość przeciętna, znalazłem dobre skany na:

Predator 2 blu-ray cover - DVD Covers & Labels by Customaniacs, id: 164001 free download highres blu-ray cover

http://www.customaniacs.org/forum/scanned-blu-ray-covers/153520-predator-2-a.html

I tu problem bo nie mam już kredytów niezbędnych do pobrania paczek rar.
Po zarejestrowaniu otrzymałem jakąś ilość tych kredytów automatycznie i pobrałem kilka coverów.
Nowe kredyty można otrzymać po dodaniu własnych postów ze skanami, niestety nigdzie nie mogę się dopatrzeć odnośnika add, nawet tłumacz nie pomaga i nie ma nigdzie dodaj lub coś podobnego.
Może ktoś korzystał z tego serwisu i rozgryzł to?
Lub prośba jeśli komuś to nie sprawi kłopotu to niech się zarejestruje (rejestracja bezpłatna) po rejestracji możliwość pobrania i prośba o udostępnienie paczek np. na:

Zippyshare.com - Free File Hosting

Z góry dzięki, w ramach wdzięczności udostępnię cover np. do jedynki lub do innych BD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry