Najlepsze wydania filmów Blu-ray waszym zdaniem.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest dziadostwo straszne bo nie dość że kupi się film na Br który nie jest tani jak na nasze realia, a pomimo tego jest lekko mówiąc średnio...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Akurat Monolithy ostatnio były prawie wszystkie po 20 zł. Universal też się jakoś drogo nie liczy (TiM/Filmostrada). Najlepsze i najdroższe wydania maja Imperial i Galapagos.
 

fred23

Member
Dzisiaj obejrzałem "Jupiter Intronizacja" i powiem Wam, że film mi się podobał ,niektóre recenzje na necie to banialuki albo fani Mody na Sukces je pisali , film może do majstersztyków nie należy, ale jesli chodzi o SF , a chyba tak go nalezy odbierac , to wg mnie wysoka półka , połączenie Kronik Riddicka,Thor-a i Star Wars ,efekty wizualne i dźwiękowe na najwyższym poziomie , ani przez chwilę sie nie nudziłem
 

malin1976

Member
A jak wyglądają wydania blu ray klasyków takich jak : Ojciec chrzestny , Full metal jacket , Skazani na Shawshank , Leon zawodowiec , Człowiek z blizną , Lot nad kukułczym gniazdem , Amadeusz , Powrót do przyszłości i inne ? Porównuję oczywiście do wydań na dvd . Warto wymieniać za dobrą cenę ?
 
Do góry