Kilka pytań odnośnie S BD-F6500

Eksles

New member
Witam,

Planuję zakup jakiegoś niedrogiego odtwarzacza Blu-Ray do 500 zł, w oko wpadł mi Samsung BD-F6500, ale z tego co czytałem wszystkie nowe odtwarzacze mają to nieszczęsne zabezpieczenie i nie wiem czy nie będzie mi ono komplikować życia. W związku z czym mam jedno ważne pytanie:

Czy ten Blu-ray będzie odtwarzać pliki z dysku przenośnego? W szczególności chodzi o filmy dvd, inne formaty już mnie mniej interesują.


Jestem otwarty na propozycje, jeżeli uda się w podanej cenie znaleźć coś lepszego, to rozważę każdą propozycję :)
 

SDman

Banned
Witam,

Planuję zakup jakiegoś niedrogiego odtwarzacza Blu-Ray do 500 zł, w oko wpadł mi Samsung BD-F6500

Odtwarzacz najlepszy w tej klasie cenowej -absolutny HIT !
Rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku (aż się nie chce wierzyć, że to Samsung).
Super obraz z YouTube.
Mnogość aplikacji jak w TV Samsunga z tym urządzeniem robimy sobie upgrade własnego TV który nie posiada smarta lub posiada beznadziejnego !

Np. Ipla jak w kompie z możliwością TV Online, TVN Player jak w kompie z możliwością kontynuacji oglądania, wznawiania.
Dodatkowo Iplex Plus, Cineman.vod -mega fajny 2,5 zł. za film bez wychodzenia z domu przyzwoita oferta.
HBO Go, Vevo.com super -teledyski w pierwotnej formie bez loga stacji i głupawych smsów napisów życzeń.
Polskie radio internetowe -hit. itd itp.

Odtwarza wszystko z USB i po sieci co bym nie zapodał.
Doskonała współpraca ze Smartfonem Samsung GS3 (AllShareCast)
Ponoć miracast również działa więc inne marki Smartfonów również sie połączą.
Pilot jest bardzo ergonomiczny ale najważniejsze, że działa pod każdym kątem.
WiFi net 10-12 MB/s z routerem w standardzie G bez jakichkolwiek przycięć w HD (Ipla, TVN player, Inne).

Do tego wszystkiego bezszelestny i tylko 11-14W pobiera .

Nic lepszego nie znajdziesz, mowy nie ma -polecam.

Pozdr.
 

krumar35

New member
Witam Kolegów i proszę o radę/pomoc.
Otóż posiadam Bluray Samsung BD-F6500 na którym zainstalowałem poradniki "spryciarze" (z samsung apps) lecz niestety nie mogę ich uruchomić, wyskakuje napis "Błąd pobierania danych" na wszystkich 4 poradnikach. Co mam zrobić? Czy u kolegów to działa?
 

AnnaS

New member
witam tak sobie mysle jakby tu wiecej wyciagnac z jakosci obrazu. Widze ze piszecie o odtwarzaczach Blu ray np o BD-F6500 Samsunga.
Powiedzcie mi prosze po krotce jakie plusy jakie minusy ma taki odtwarzacz? jest to 500zl jednak do wydania i sie zastanawiam czy warto. Ja ogladam kablowke UPC z CI+ modulu a wszelkie materialy filmowe sciagam z internetu 20gb-40gb (im wiekcej gb tym lepiej ) ale odtwarzam przez komputer takie filmy. Czy moglbym np sciagac te filmy i podlaczac laptopa do takiego odtwarzacza a pozniej z odtwarzacza w lepszej jakosci na tv ? czy mija sie to z celem ? jestem zielony wiec dziekuje za opinie
 

SDman

Banned
witam tak sobie mysle jakby tu wiecej wyciagnac z jakosci obrazu. Widze ze piszecie o odtwarzaczach Blu ray np o BD-F6500 Samsunga.
Powiedzcie mi prosze po krotce jakie plusy jakie minusy ma taki odtwarzacz? jest to 500zl jednak do wydania i sie zastanawiam czy warto. Ja ogladam kablowke UPC z CI+ modulu a wszelkie materialy filmowe sciagam z internetu 20gb-40gb (im wiekcej gb tym lepiej ) ale odtwarzam przez komputer takie filmy. Czy moglbym np sciagac te filmy i podlaczac laptopa do takiego odtwarzacza a pozniej z odtwarzacza w lepszej jakosci na tv ? czy mija sie to z celem ? jestem zielony wiec dziekuje za opinie

Warto, dla samego smart TV jak pisałem wyżej (#2), bardzo dobra (mocna) jakość dźwięku
po HDMI TV (ST60 zagra głośniej -precyzyjniej). Czego nie masz w Panasonicu będziesz miał
w Samsungu.

Pozdr.
 

AnnaS

New member
tylko ja nie chce wydawac 500zl dla smart tv ktorego nie uzywam. W panasonicu st60 jest jakis smart ale szczerze to wlaczylem to 4 razy moze. Wiem ze raczej do odtwarzania tv odtwarzacz blu ray nie jest potrzebny wiec to odpada. Dla mnie zostaje wtedy wyswietlanie materialow filmowych ktore pobieram z internetu a ogladam z dziewczyna prawie codziennie czy to jakis ta mserial czy to filmy. Staram sie pobrac jak najwieksze pliki i czesto sa to blu ray avc i tylko pod tym katem myslalbym nad odtwarzaczem
 

SDman

Banned
Obejrzałes ze 4 razy i wyłączyłes
właśnie dla tego, że to nie samsung.
To zupełnie inna bajka.

Pozdr.
 

AnnaS

New member
nie wylaczylem bo nie jest mi potrzebne ogladanie tego co daje smart tv w panasonicu. A oprocz paru programow w tvn player ( ugotowani i geslerowa, ktre ogladala moja dziewczyna ) nie wlaczalem tego w ogole bo nie mam po co. Jezeli mam kupic za 500zl odtwarzacz bo ma smarta ktorego nie uzywam to poprostu nie dla mnie widocznie. Ja sie nie znam i dlatego pytam was bardziej doswiadczonych co konkretnie daje taki odtwarzacz blu ray. Chce poprostu porownac jego mozliwosci, udogodnienia jakie daje do swoich potrzeb. Jedyne co o nim czytalem to moze jakies kupowanie filmow za 2,5zl. Musze o tym poczytac dokladnie co to za filmy sa np
 

AnnaS

New member
a jak ten odtwarzacz moglbym uzywac do ogladania filmow ktore mam na komputerze? jest jakis sens ? bo jak narazie to ja z laptopa puszczam film w KM Playerze i podlaczam pod hdmi do tv i na telewizorze puszczam film

PS z tego co widze na tych stronach dostepne sa filmy ktore w sieci sa dostepne w wersjach blu ray do pobrania.. wiec nie widze sensu tam tego kupowac wole wykorzystac neta i sobie na spokojnie sciagnac dany film..


PS2 czy mozna i jesli tak to jak najlepiej i najszybciej przerzucac z laptopa na ktorym sciagne material na ten odtwarzacz ? czy musialbym dokupic dysk jakis i podlaczac do laptopa wrzuciac na dysk i dysk podlaczac do odtwarzacza ? czy mozna bezposrednio z laptopa na odtwarzacz?
 
Ostatnia edycja:

Damaranus

New member
I napiszcie o co tu chodzi? Jedni piszą że odtwarzają na Samsungu wszystko, po USB, a to znów ktoś pisze że odtwarza kawałek po czym znika dźwięk. Czyli zabezpieczenie działa. Od czego to zależy, od pobranej, zgranej kopii ?

Nadal pytam o LG PB630 jako rozwiązanie mega funkcjonalne i multimedialne, począwszy od USB po Smart TV...
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
ja oglądam na nim pliki mkv i tylko raz film mi się zatrzymał na 200 które oglądałem wiec sądzę że ta blokada jest ale działa na filmach z ścieżką dts i do tego nie z każdą bo kilka z dts obejrzałem i nic sie nie stało.
 

szymi360

New member
Witam. Mam pytanko gdyz chce odświeżyć swój sprzęt A/V w domu. Czy ten samsung BD-F6500 odtwarza pliki divx, xvid, mkv z napisami? i czy wyciagnie ten odtwarzacz dzwiek 5.1 z tych plików i przesle mi to na amplituner po optyku? z gory dzieki za odp
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Tak odtwarza te pliki z txt tylko film i napisy muszą mieć tą sama nazwę do polskich czcionek zmienia się kodowanie tylko jak nie wyświetla.Dźwięk prześlesz 5.1 DD i DTS po optyku
 
Do góry