Dziękujemy za liczne przybycie.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Po audioshow :), dziękujemy.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim licznie przybyłym na Audio Show 2009. Mam nadzieję, że sprzęt jaki zaprezentowaliśmy, jak i atrakcje przypadły Wam do gustu. Więcej zdjęć z naszych pokoi postaramy umieścić w nieługim czasie. Proszę także oczekiwać wyników losowania :).


Jeśli macie jakieś ciekawe zdjęcia, uwagi lub opinie zapraszamy do dzielenia się z nami.
 

Attachments

  • P1050742.JPG
    P1050742.JPG
    860,9 KB · Wyś: 500
  • P1050739.jpg
    P1050739.jpg
    132,8 KB · Wyś: 461

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak Wam smakowały czekoladki w RBC?

audioshow2009115.jpg

Zegareczek, by wszyscy mogli posłuchać.

audioshow2009118.jpg

Ludzie łączący pracę z pasją.

audioshow2009125.jpg

Od lewej: Revel Studio2, Mark Levinson No. 383, JBL K29900, Revel Salon2, Mark Levinson No. 436, Mark Levinson No. 512, Mark Levinson No. 326.

audioshow2009126.jpg

Od lewej: JBL LS80, Revel Performa F52, Harman/Kardon HK990, Harman/Kardon HD990.

audioshow2009127.jpg

Było gdzie zmieścić trochę osób.
 

smolnicki

New member
ar2 napisał:
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim licznie przybyłym na Audio Show 2009. Mam nadzieję, że sprzęt jaki zaprezentowaliśmy, jak i atrakcje przypadły Wam do gustu. Więcej zdjęć z naszych pokoi postaramy umieścić w nieługim czasie. Proszę także oczekiwać wyników losowania :).


Jeśli macie jakieś ciekawe zdjęcia, uwagi lub opinie zapraszamy do dzielenia się z nami.

Bardzo ciekawe. Czy ta prezentacja odbyła się w Warszawie bo we Wrocławiu o niczym takim nie słyszałem. Jeszce jedno mnie ciekawi. Dlaczego głośniki nie są ustawione z tyłu jak być powinno w 5.1. A po za tym te głośniki z pewnością przenoszą całe pasmo słyszalne przez człowieka. Chciałbym mieć takie cudo w domu. To dopiero raj dla uszu, prawdziwe HiFI.
 

judaspriestfan

New member
Był to mój pierwszy Audio Show i było bardzo przyjemnie.
Muszę przyznać, że ten JVC 3D zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, po prostu nie można wzroku oderwać, to będzie prawdziwy HIT!!! Kolega, który był ze mną trafił akurat na fragment jakiegoś filmu i musiał się uchylić przed lecącym na niego nożem;).
W innym pokoju HDforum nie dało się nie zauważyć gierki (chyba Rock Band), pan grający na perkusji chyba musiał sporo ćwiczyć bo mu nieźle szło.
P.S. Byłem wśród "szczęśliwców", którzy w Hotelu Sobieski utknęli w windzie 10 cm nad parterem na jakieś 15 minut, w pewnym momencie zaczęło się robić dość duszno i szyba w windzie prawie zaparowała, ale humor dopisywał i w takich warunkach można było również podyskutować na temat wrażeń z pokazu.
 

bubusia

Member
no coz, trudno powiedziec, nic mnie jakos nie ujelo, moze pokoj z malymi glosnikami WLM i tym niewiadomo skad basem, moze jeszcze ten diaboliczny wykonawca w pokoju z utopiami, no i chyba jednak 3d-pierwszy raz to widzialem
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Trochę pomiwszane ale zapraszamy do obejrzeenia kolejnych fotek :)
 

Attachments

  • DSC_6482.jpg
    DSC_6482.jpg
    449,4 KB · Wyś: 109
  • DSC_6483.jpg
    DSC_6483.jpg
    425,9 KB · Wyś: 106
  • DSC_6484.jpg
    DSC_6484.jpg
    309,3 KB · Wyś: 104
  • DSC_6490.jpg
    DSC_6490.jpg
    466 KB · Wyś: 325
  • DSC_6493.jpg
    DSC_6493.jpg
    514,5 KB · Wyś: 310
  • DSC_6527.jpg
    DSC_6527.jpg
    426,7 KB · Wyś: 314
  • DSC_6535.jpg
    DSC_6535.jpg
    242,9 KB · Wyś: 340
  • DSC_6561.jpg
    DSC_6561.jpg
    361,4 KB · Wyś: 329
  • DSC_6562.jpg
    DSC_6562.jpg
    377,4 KB · Wyś: 309
  • P1050775.jpg
    P1050775.jpg
    234,1 KB · Wyś: 316
  • PB073267.JPG
    PB073267.JPG
    110,7 KB · Wyś: 424
  • PB073269.JPG
    PB073269.JPG
    107,6 KB · Wyś: 99
  • PB073271.JPG
    PB073271.JPG
    106,3 KB · Wyś: 109
  • PB073275.JPG
    PB073275.JPG
    117,2 KB · Wyś: 98
  • PB073276.JPG
    PB073276.JPG
    91,6 KB · Wyś: 109
  • PB073278.JPG
    PB073278.JPG
    111,9 KB · Wyś: 101
  • PB073285.JPG
    PB073285.JPG
    85,8 KB · Wyś: 99
  • PB073288.JPG
    PB073288.JPG
    99,5 KB · Wyś: 103

sebooh44

New member
co mnie ujęło na tegorocznym AS?
coraz więcej przypadkowych ludzi,
znudzone szczeniaki ciągane przez tatusia,
bachory z balonikami,
rodziny z dziećmi i dziadkami, aparatami i kamerami
elegancki facet w białej koszuli, któremu żona robiła zdjęcia przy kolejnych zestawach jak w zoo,
zaduch, a wręcz smród w niektórych pokojach, odór przetrawionego alkoholu od niektórych audiofilii, którzy chyba z daleka jechali na to wspaniałe wydarzenie i musieli się dogrzewać w pkp

to już moje czwarte AS i z każdym rokiem jest coraz gorzej
 

grzeseik

New member
niestety ze smrodkiem to masz racje, ale to bylo tylko w sobieskim - w pozostalych hotelach sale byly znacznie wieksze i dalo sie oddychac i skupic na wlasciwych wrazeniach :)
mnie w zasadzie dzieciaki cieszyly na tych targach - zbyt wiele marudzacych nie spotkalem, za to jak graly na perkusji to az mi sie geba cieszyla. jak moj maly podrosnie to mu tez sprawie taka zabawke!
a wrazenia? bylem pierwszy raz i pierwszy raz sie zetknalem (znaczy uslyszalem) z zabawkami z tak wysokiej polki. MBL, Maki i ten maly sub Willsona - koparka opada. a z namacalnych rzeczy to mocno bede myslal o wzm baltlab i bardzo podobaly mi sie rowniez kolumienki esa. i jeszcze jakis lampiak, ale teraz nie pamietam jak sie nazywal...
szkoda ze sale byly praktycznie nie przygotowane akustycznie, mialem nadzieje ze bedzie tez cos specjalnie o akustyce wnetrz (spodziewalem sie 4sound, ale ich chyba jako takich nie bylo poza kilkoma pokojami)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie wie co to smrodek bo na naszych stoiskach byłe specjalne Jonizatory Sharpa z Japonii które podawały zapach lasu :D
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/oczyszczacze_powietrza.htm
Polecam właśnie na tego typu imprezy , do biur gdzie zasiada jednocześnie dużo ludzi.
Loading...



Duży obrazek

KC-6400E


  • Oczyszczacz powietrza z generatorem Plasmacluster
  • Funkcja nawilżania
  • Wysokowydajny filtr HEPA
  • Tryb oczyszczania i tryb automatyczny
  • Filtr wstępny zatrzymujący duże cząsteczki i zmywalny filtr z aktywnym węglem
  • Trzy poziomy prędkości wentylatora (ustawienia: silent, medium i high)
  • Tryb pracy z generatorem Plasmacluster Ion
 

Hartson

New member
Bez reklam
Co mi się podobało:
1. Po raz pierwszy pojawił się Pioneer.
2. Drugi Adio Show Sony, chociaż w zeszłym roku było lepiej (więcej nowości).
3. Audio Klan
4. No i oczywiście Hdtv.com - strefa 3D oraz stojące obok siebie 2 LCD 46LE700 Sharp, gdzie jeden był skalibrowany a drugi był na ustawieniach fabrycznych. Można było zobaczyć dużą różnicę w jakości wyświetlanego obrazu, a tym samym naocznie przekonać się co potrafi zrobić z obrazem odpowiednia kalibracja.

Rozczarowania:
1. Brak firmy Horn, a tym samym Denona, Hitachi
2. Brak firmy Panasonic (rok temu i 2 lata temu byli).

Tak naprawdę nazwa Audio Show powinna zostać zmieniona na Audio Video Show.

P.S Co do smrodku 100% zgoda. To mój 7 Audio Show i za każdym razem niestety tak jest w Sobieskim. Chociaż w tym roku jest pewien postęp, bo w kliku pokojach włączyli klimę, czego nie uświadczyłem na poprzednich Audio Show. I tak jak napisał Grzeseik w pozostałych hotelach sale były o wiele większe i nie było problemu z zaduchem.
 
Ostatnia edycja:

gadi

New member
Ja również odwiedziłem tegoroczne AS
Widziałem ten nowy JVC 3D i powiem wam że nie wszystko w nim mi odpowiadało.
1. Obraz był trochę chropowaty (krawędzie)
2. Brak materiału z bardzo szybkimi scenami, wszystkiw były i tak zwolnione ( chyba JVC jeszcze nie wyrabia się w takich)
3. Ale i tak brawa za wprowadzenie nowości

W pokoju SONY
1. Projektor za 55000 zł obraz bez rewelacji
2. Takm samo jak i rok temu zbyt głośno

Bardzo mile mnie zaskoczył zestaw firmy REGA, naprawdę fajny dzwięk za normalne pieniądze.
Drugim zaskoczeniem była wizyta w pokoju POLPAKu. Grały tam niewielkie głośniki firmy KODA z takim basem, że aż zapytałem się wystawcy czy jest włączony jakiś subwoofer. Odpowiedział że żaden nie jest włączony
 

Jimmy

New member
Generalnie AS mi się podobało choć momentami w niektórych salach tłok i zaduch był nieprawdopodobny. Wizyta na AS udowodniła mi, że sprzęt audio jaki używałem to nieporozumienie. W związku z tym w rezultacie pobytu na Audio Show dokonałem pewnych zakupów i z tym co jeszcze zamierzam kupić stanę się łącznie lżejszy o jakieś 30 k zł. Wizyta na Audio Show potrafi być niebezpieczna dla portfela:)
 

grzeseik

New member
heh!
takie sa wady tych imprez ;) mysle ze wiekszosc posiadaczy budzetowych zestawow dochodzi do podobnych wioskow. jednych to zaskakuje, innych nie.
gratuluje rozmachu. pochwal sie co Cie najbardziej urzeklo, jaki sprzet kupiles?
 

Jimmy

New member
@grzeseik

W wyniku odwiedzenia Audio Show i poźniejszych odsłuchów zdecydowałem się ostatecznie na głośniki KEF serii XQ. Scena, czystość i szczegółowość dźwięku XQ40 powaliła mnie na kolana. Potwierdzam co napisał Steeze w testach. Od kilku dni odkrywam z tymi głośnikami muzykę na nowo zasilając je z HK990+HD990 (też dopiero co zakupionymi):) .
 
Do góry