hdtv.com.pl na Audioshow 2009! Sprawdź co przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Już tylko miesiąc pozostał do rozpoczęcia największej wystawy Audio Video w Polsce. Audio Show ze swoimi 3000 m(2) ekspozycji jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie. Wystawa nie odbywa się w hali targowej, lecz w luksusowych warszawskich hotelach Jan III Sobieski, Bristol i Kyriad. Audio Show to wyjątkowe miejsce gdzie można osobiście posłuchać wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy. Wystawa Audioshow 2009 odbędzie się 7 i 8 listopada w Warszawie.

W tym roku specjalnie dla Was razem z naszymi partnerami, stworzymy STREFĘ HD, w której będzie można rozszerzyć swoje doznania połączone z kinem domowym. Do strefy zapraszają: KEF, SHARP, AVX.com.pl i audiovideo.com.pl.


Oprócz samej wystawy gdzie będziecie mogli zobaczyć, posłuchać, dotknąć różnego sprzętu AV, przewidujemy atrakcje w postaci konkursów.

Zapraszam na stronę: http://audioshow2009.hdtv.com.pl/ gdzie można wygrać wejściówkę.

Do zobaczenia za miesiąc!
 

wszechmogONcy

New member
Ja bede napewno :) Na 100% bedzie Mark Levinson i na tej firmie najbardziej mi zależy, żeby posłuchać. Co do Strefy HD - Będzie u "Was" Sharp xs1?
Ahaa mam jeszcze jedno pytanie - Jak to działa? W sobote są inne firmy a w niedziele inne, czy przez 2 dni są cały czas te same stoiska?
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
kur...czak na stronie sa ceny podane
fuck nie umiecie czytac 20zl a jak jestes taki malolat to za free
JASNE


co do mojego pytania, bedzie odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

steeze

steeze
Pomagam
VIP
co do mojego pytania, bedzie odpowiedz

Jeśli mowa o tym, że nie działa w dwóch przeglądarkach to... myślę, że działa... proszę tylko dokładnie przeczytaj to, co jest napisane ;>

Już trochę kliknięć jest, znaczy, że działa ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zapytanie o firmy

Witam a wiecie może czy takie firmy przyziemne jak marantz , denon , onkyo , paradigm będzie wystawiało swoje sprzęciki ? Jak to się odbywało np. rok temu, czy te firmy wystawiały sie na audio show? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
lolek
 
Do góry