Audio Video Show 2018

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja wpadłem na szybko i względem poprzedniego roku nic mnie w zasadzie nie powaliło. Nooo może za pokojem z głośnikami marki Devialet. Gdyby nie absurdalna cena to już bym je sobie kupował ;)

No to może uzasadnij obficie swoją myśl ; )
Zastanawiam się czy nie wziąć na testy, cena nie jest zła.
Słuchałem ich zdaje się rok temu, ale trzeba się przyłożyć konkretnie.
Nie wiem jak z kinem, do samego stereo nie chce i jak już to cały zestaw.
Centrala tu nie widzę...
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to może uzasadnij obficie swoją myśl ; )
Zastanawiam się czy nie wziąć na testy, cena nie jest zła.
Słuchałem ich zdaje się rok temu, ale trzeba się przyłożyć konkretnie.
Nie wiem jak z kinem, do samego stereo nie chce i jak już to cały zestaw.
Centrala tu nie widzę...
Ciężko będzie mi to uzasadnić. Po prostu jak usłyszałem 2szt. Devialet Gold spięte w stereo to opadła mi szczęka. Aż nie byłem w stanie uwierzyć że dwie puszki nawet nie przypominające głośników są w stanie tak świetnie zagrać. Z tego co tłumaczyli mi panowie z pokoju, można je spiąć w stereo, ale chyba KD z tego nie zrobisz. Nie chcę tutaj wylewać zachwytów nad tymi głośnikami - polecam ich posłuchać i samemu wyrobić sobie opinię :)
Kwestia ceny jest oczywiście dyskusyjna, ale 20.000 za stereo oparte na 2 głośnikach BT jakoś do mnie nie przemawia i myślę, że mimo wszystko klasyczny zestaw w tej cenie zagra lepiej. Natomiast designersko te głośniki to petarda!
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Na chwilę obecną nie ma możliwości pracy w systemie wielokanałowym max. stereo,będzie to dostępne w nowym modelu a być może urządzenie dostanie wejście przedwzmacniacza, na co osobiście liczę.
 
Do góry