Audio Video Show 2018

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja sie nie bede podniecal, bo bedzie jak w zeszlym roku :)

Wielki szum ze bede, potem w firmie dostalem szkolenie i caly misterny plan poszedl w....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też w tym roku odpuszczam. Nawet co dwa lata względem moich oczekiwań to zbyt często. Co 3 lata to dla mnie optimum. Zapisuję się za rok, ale już zazdroszczę tym, którzy będą i już czekam na obszerne fotorelacje. Gdybym był z okolic to co innego ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Duży plus za Stadion, jak uderzę, to chyba już tylko tam.
Zresztą cały Stadion powinien być skoncentrowany tylko i wyłącznie na dźwięku wielokanałowym, atmosy, projekcje, ekrany, końcówki, salki KD itp.
W hotelach zauważyłem już stagnacje, stereo się nie posuwa. No i śmierdzi ; )
Wręcz salki z leciwymi skrzynkami zrywały beret.
Ten wokal który słyszałem na grubo ponad 20-letnich skrzynkach i elektronice miażdżył. Ludzie zdębieli, w tym ja. Niesamowity przekaż. Żadnych wijących się kabli grubości pytona, żadnych magicznych podkładek, stolików po 30k i całego tego marketingowego bełkotu. Tylko muzyka.
Do tego irytuje mnie już często żle dobrany repertuar pod skrzynki.
"Jeden zakres" i tyle, może dlatego tak oblegane są salki gdzie panowie mają jaja.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Na stadionie posłuchać tego w korytarzu i spokojnie można wracać do domu.
 

Attachments

  • A29F3587-74DE-46BC-9D23-3A967329B0B4.jpg
    A29F3587-74DE-46BC-9D23-3A967329B0B4.jpg
    24,5 KB · Wyś: 50
  • C5F0A0C1-1525-47F0-B974-8F8C89588708.jpg
    C5F0A0C1-1525-47F0-B974-8F8C89588708.jpg
    23,3 KB · Wyś: 97
  • 3F933F30-4856-4E52-AF4E-705238653C0F.jpg
    3F933F30-4856-4E52-AF4E-705238653C0F.jpg
    29,1 KB · Wyś: 50

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
byłem, obszedłem narodowy (niestety poza pokojami Epsona i Sonego). Jak dla mnie takie mocne 3+. Był projektor JVC 8K na ktorym obraz wyglądał jak 1080p, było dużo systemów stereo za miliony monet, ale te wszechobecne przepychające się tłumy zniechęcały mnie do rozsiadywania sie w kazdym pokoju ;)
Werf, ten zestawik całkiem fajnie plumkał, zaskakująco dobrze jak na swoje gabaryty
 

werf

Active member
Bez reklam
byłem, obszedłem narodowy (niestety poza pokojami Epsona i Sonego). Jak dla mnie takie mocne 3+. Był projektor JVC 8K na ktorym obraz wyglądał jak 1080p, było dużo systemów stereo za miliony monet, ale te wszechobecne przepychające się tłumy zniechęcały mnie do rozsiadywania sie w kazdym pokoju ;)
Werf, ten zestawik całkiem fajnie plumkał, zaskakująco dobrze jak na swoje gabaryty

Całkiem fajnie plumkał ?Totalny opad szczęki ,można nawet końcówki uruchomić jako mono i podwoić potencjał.
Pan z obsługi wspominał że spinali to to z QR3 i dawało sobie radę.

Pamiętacie to zwore z tamtego roku ?Dziś panowie już nie dali się złapać : )
 

werf

Active member
Bez reklam
Boenicke które zawsze zachwycały w tym roku wpadka. Dźwięk za dużej skali przebasowany,chyba za duże do tej salki



Sobieski.

Polska niespodzianka, której nie znałem, świetne granie jak dla mnie jedno z ciekawszych.
Jakiś ogromny wysyp Simaudio Moon : )



Pylon też nie ma się czego wstydzić.



Kolejna mała nowinka, której nie znam nie wiem nawet ile kosztuje wygląd lekko kontrowersyjny, ale jest rozmach, scena,przestrzeń, smaczki.



Całkiem dobrze niepozorna Taga.

.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polskie Equilibrium fajnie grały. Lepiej niż 2 lata temu jak byłem.

Te fajnie też grały. Teraz nie pamiętam co to za firma. Fajna dynamika, szybkość, barwa.

IMG-20181117-125050.jpg


MBL miał fajną prezentację. Potęga niesamowita. Zastanawiam się tylko jak to by było jakbym miał 3-4 godziny ich posłuchać.

MBL.jpg
 

werf

Active member
Bez reklam
Paweł wolałbyś powiedzmy zestaw oparty na Gato FM30/50 nie ważne+ich elektronika czy też wspomnianego MBL? : )
 

werf

Active member
Bez reklam
Tak właśnie pomyślałem : ) Zestawu na sprężone powietrze też jakoś wizualnie nigdy bym nie zaakceptował.
 

Attachments

  • IMG_1251.jpg
    IMG_1251.jpg
    52,8 KB · Wyś: 53

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale te monosy robiły wrażenie. Były ogromne :) Kable to inna bajka :)

Jeśli chodzi o kable wpadka Tophifi. Fotka nie moja , ale warto pokazać.

kable.jpg
 
Do góry