Zapraszamy na Audio Video Show 2017 - Pokój 412 oraz wiele atrakcji.

Jam Nius

piszę
audioshow_logo.png

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną - dwudziestą edycję. Ze swoimi 10 tysiącami metrów kwadratowych ekspozycji jest drugą co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 17 listopada 2017, 13.00 - 20.00
Sobota 18 listopada 2017, 10.00 - 20.00
Niedziela 19 listopada 2017, 10.00 - 18.00
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Znów będziecie wpuszczać na 5 minut i prosić o wyjście po tym czasie bo chcą wejść kolejni?? To większego bramkarza polecam ustawić bo jak ktoś się uprze ze chce posiedzieć 10min dłużej to sił na pacjenta zabraknie. ;););););););)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie pamiętam żadnych bramkarzy. Weszliśmy większą grupą, słuchaliśmy ile chcieliśmy i wyszliśmy sami. Fakt, akurat wtedy było pusto.
Czego nie robią dziennikarskie wejściówki przed oficjalnym rozpoczęciem wystaw...? :D
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Nie pamiętam żadnych bramkarzy. Weszliśmy większą grupą, słuchaliśmy ile chcieliśmy i wyszliśmy sami. Fakt, akurat wtedy było pusto.
Czego nie robią dziennikarskie wejściówki przed oficjalnym rozpoczęciem wystaw...? :D

Mała przenośnia z tym bramkarzem, ja tez wszedłem gdy było mało ludzi i posiedziałem dłużej i zamieniłem z kimś kolka słów.

Po targach na forum pisano ze takie akcje miały miejsce...
 

timonek

Member
Bez reklam
Ni wiem jak jest tam nie bylem jedzcze ale osobiscie 5 minut to bardzo malo zeby obejrzec le3piej jakkis sprzet. A zeby tylko przejsc i popatrzec z daleka to nie ma sensu nawet isc na takie cos ;).
I tak na koniec to gdzie i kiedy to bedzie bo jest tu tak ogolna informacja ze nic nie wiadomo.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W zeszłym roku były zamknięte sesje aby każdy w dogodnych warunkach mógł posłuchać sprzętu, jeśli ktoś zna specyfikę takich imprez to wie jak na akustykę wpływają otwarte drzwi i przechodzące tłumy ludzi, którzy cały czas rozmawiają, stąd padła decyzja o odcięciu się od całego zgiełku. Dla chętnych były także otwarte sesje. Zainteresowani sprzętem mogli słuchać własnych utworów z własnymi ustawieniami, dla nich zostawiliśmy po godzinach np w sobotę ostatni chętni skończyli odsłuchy po 22.
 
Do góry