HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Audio Video Show Warszawa 2017 - Nasz pokój 412 - Relacja - Fotorelacja - Nowości (http://www.hdtv.com.pl/forum/audio-video-show-warszawa-2017-nasz-pokoj-412-relacja-fotorelacja-nowosci-f227.html)
-   -   Audio Video Show 2017 (http://www.hdtv.com.pl/forum/audio-video-show-warszawa-2017-nasz-pokoj-412-relacja-fotorelacja-nowosci/133692-audio-video-show-2017-a.html)

Bipo 16-07-2017 05:31

Audio Video Show 2017

Znamy termin wystawy 17- 19 Listopad 2017
:: Audio Video Show - wystawa sprzętu audio-video

Kto planuje się wybrać w tym roku... :-) ?

brodacz 16-07-2017 08:51

A po co, jak się było 2 lata temu? Żeby być na bieżąco wystarczy wpadać raz na 5 lat.

lolo2 16-07-2017 08:54

Ja planuje i to bardzo.

Bede musial sie zwrocic do was o podanie namiarow na jakis normalny hotel, gdzie moglbym zarezerwowac nocleg. Tak zebym dojachal z lotniska lub dworca i zeby w miare latwy dostep byl do tego Audio Show. W warszawie centrum ostatni raz to bylem ze 5 - 6lat temu wiec nie ogarniam.

Bo raczej swoim autem nie bede sie pchal do warszawy, skocze Pendolinem lub samolotem jak zonka bedzie chciala sie karnac.

Na audioshow musze skoczyc aby dowiedziec sie czego brakuje w moim systemie, chce wiedziec jak moze grac stereo zeby miec poglad czy warto isc w drozsze skrzynki czy gra nie warta swieczki - w moim przypadku- skoro i tak "kabli nie slysze".

armanig 16-07-2017 10:49

Na pewno warto się pokazać, przynajmniej raz - dwa, trzy razy.
Drugi po to, żeby się utwierdzić, że cena zupełnie nie gra, albo przynajmniej do pewnego stopnia. Przykładów jest cała masa.
Za pierwszym zazwyczaj popadamy w euforie, a z każdym kolejnym dociera smutna rzeczywistość i spokojnie bez kompleksów można wracać do domu.
Jak dla mnie, to dla 3-5 salek warto, w tym głównie kinowe i te Vintage.
Tutaj są najlepsze wrażenia i często zaskoczenie, resztę można pooglądać i nacieszyć oko.

Bipo 16-07-2017 11:47

Dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali, chodzę co roku bo mam blisko. Ale jeśli miałbym z daleka przyjeżdżać to raz na jakiś czas bo dużo rzeczy się powtarza na wystawie z tych co było poprzednio.
Ja mam bliziutko to się wybiorę, przy okazji może się spotkamy w większym gronie i poplotkujemy... :-)

kuczum 20-07-2017 18:53

Ja na pewno się pojawię :)

Nigdy wcześniej nie byłem więc będzie warto.

Pawel_Sz85 20-07-2017 19:32

Cytat:

Napisał kuczum (Post 1395504)
Ja na pewno się pojawię :)

Nigdy wcześniej nie byłem więc będzie warto.

Ja nie byłeś to warto. To w sumie święto audio-video :) Ja byłem w zeszłym roku pierwszy raz. W tym nie wiem czy dam radę. Jak masz czas to jedź na 2 dni. Co prawda odsłuch jest średni bo pomieszczenia i konfiguracje często przypadkowe , ale coś tam można posłuchać, a przede wszystkim pooglądać.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:44.