Audio Video Show 2017

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie.
W zeszłym roku (jak i w poprzednich) Campanile miało atrakcyjne oferty dla odwiedzających. Nie wiem czy jest coś bliżej, za równie akceptowalną kasę. To na miejscu.
Jeden dzień to stanowczo za mało. 2 dni są wg mnie optymalne. Jeden na Sobieski, drugi na Stadion lub odwrotnie.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja standardowo w sobotę spędzę cały dzień na narodowym. Pózniej spotkanie wieczorem ze znajomymi w lokalu gastronomicznym i w niedzielę snuję się po Sobieskim :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dobrej w sensie ze da sie dojsc pieszo do ciekawych miejsc, czlowiek chcialby przejsc sie ulicami warszawy wieczorem, zachaczyc bar restauracje lub nawet tego Sobieskiego - Targi i wrocic pieszo do hotelu.

Wpisze czlowiek hotel warszawa i zarezerwoje pokoj na przedmiesciach, albo w jakiejs nieciekawej dzielnicy i bedzie weekend w warszawie jak z tylka :)

Mysle ze ten Campanile wyglada i miejsce jest ok. Dzieki.

Ostatni raz turystycznie bylem nascie lat temu. Wiec troche minelo. Ze dwa razy w zwiazku z praca, no ale to jedynie hotel jeden czy dwa widzialem i droge do domu.
 

DrWredman

Active member
Ja pewnie wpadnę pogrzebać w winylach. Może coś z SACD się trafi. Może będą projektory krótkoogniskowe. Bieganie po wszystkich salach raczej odpuszczę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo, masz Novotel w samym centrum. Byłem wiele razy, polecam.

Dzieki.

Werf juz mi wytlumaczyl w jakiej okolicy szukac hotelu. Dzieki werf.
Miedzy innymi ten novotel wydaje sie byc w dobrym miejscu, wszedzie blisko i w tej okolicy bede szukal.

Tesciowka akurat wtedy chyba zrobi wolne, bo juz ugaduje. Loty z gdanska tez sa fajne 5:00 wylot o 22:00 powrot (jakby sie uparl to nawet nie trzeba nocowac w wawie mozna wracac do domu hehe). Wiec wszystko wskazuje na to ze chyba bede :) przy okazji dluzszy weekend sobie zrobie z zonka. Centrum nauk Kopernik sie odwiedzi no i stadion narodowy, palac kultury pewnie sie nie zmienil przez te nascie lat? Xd
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Latają, ale dolicz jakieś 4h w jedną + 4h w drugą i Ci się robi już niemal cały dzień podróży. Dojazd, odprawa itp.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie jest az tak zle....



A jakby jedna nocke zostal w wawie to juz calkiem byloby elegancko...

Szkoda ze rayner juz nie lata warszawa - gdansk tak bym mial loty po 24zloty hehhe....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest az tak zle....

No nie jest, ale dojazd na Stansted to 1h + następna 1h przed wylotem do odprawy + lot ok. 2h30min.
4h minimum samej zabawy z podróżą - w jedną stronę, no, ale ok da się na upartego zrobić.

Pytanie czy po tych zawirowaniach z ciśnieniem słuch nie ucierpi, wszak to Audio Show ;)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Znowu vez roboty? Ostatnio 2 razy zmieniales. Za dlugo sluchasz tego audio i spozniasz sie do roboty zapewne, przez to cie wywalaja xD
Jestem na tzw urlopie przymusowym razem ze 100 innymi osobami. Heh dziwne bo dopiero 4 miechy tam robie. W ostatni dzien na 12h moje maszyny chodzily 2 godziny a reszte czasu lazilem w kolko z przerwami na przekaski heh.

Ale spoko od poniedzialku juz nowa firma na mnie czeka. Choc dzis dzwonil menadzer ze starej roboty zebym wrocil. Takze zobaczymy.

Od ponad roku moj sredni pobyt w danej firmie to od 3 do 6 miesiecy a potem zmiana hehe lubie zwiedzac [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Do góry