Audio Video Show 2017

Bipo

Active member
Bez reklam
Były kiedyś targi takie łącznie z biciem rekordu ginesa z odbytych stosunków przez jedną panią. ...bilety rozeszly się jak ciepłe buleczki. .. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, bez sensu co roku.
Musimy chyba znaleźć inny obiekt zainteresowań, gdyby ktoś słyszał o targach, ale erotycznych to proszę mi kupić z góry wejściówki na kilka lat do przodu :)

To ja Ci jeszcze jeden pomysł podsunę jeśli chodzi o rożne Targi sprzętów - a mianowicie Targi żeglarskie.. o ile lubisz te klimaty.. ja byłem tylko raz ale dwa dni do tyłu chodziłem .. coś
niesamowitego, coś co jak człowiek na oczy nie zobaczy, nie dotknie to ... szkoda pisać.. wrażenia boskie.. jakie cuda się robi dzisiaj jeśli chodzi o jachty itp sprawy.. Ale co jest najlepsze... Ano to że RP jest pod tym względem prawie na górze patrząc jakość jaką dajemy w stosunku do ceny.. Oczywiście jest kilka firm na świecie które biją nas ale to też inne ceny są takich jachtów, czy też łodzi motorowych.. ale mamy się czym popisać..

Ja w tym roku tutaj śmigam ze znajomymi..

http://targi.mazury.info.pl/?dla-zwiedzajacych-(2017),18

Ps . .. a i zapomniałbym bywa że i fajna elektronika w takim jachcie jest zapodana :- ) oczywiście patrząc że to jest jacht a nie salon w domu..
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lajby cie kreca? Plywasz cos?

Polskie Galeony sa jedne z najlepszych na swiecie. I tu trzeba przyznac, Polak potrafi.

Ja tylko pamietam jak na jednego chcialem wejsc w butach takie dostalem zrypy... :) Bo drzewo tekowe bym zarysowal hehe. Trzebabylo na skarpetkach popitalac xD. Co jak co ale wlasciciele lodzi to naprawde chorzy ludzie na punkcie czystosci, doskonalosci itp.

Jeden swietny Galeon 560 Skydeck pod specjalne zamowienie stoi bodajze w trojmiescie (nie wiem gdzie dokladnie czy w gdyni czy sopocie) zwyciezca nagrod z 2016r na najpiekniejszy jacht caly w czarnym lakierze.
Trzebaby do vvv sie zwrocic to moze i foty by pstryknal.

Ja porobilem te wszystkie papiery aby plywac lodziami motorowodnymi (starszego sternika i uprawnienia na radia,) jeden wypad na morze tak mi straz dupe przetrzepala ze juz wiecej na lodke nie wsiadlem xD. (To juz bedzie z kilka lat) hehe.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się pływam... trochę kasy leci w to hobby..😆dlatego zawsze pisałem że życie jest za piękne, a jednocześnie za krotkie żeby żyć np tylko kd czy muzyką... przynajmniej ja tak nie potrafię...😜
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja bede wiedzial tydzien przed, musze nianie ogarnac i szkolenie mi sie jedno szykuje i oby nie wypadlo akurat w te dni (piatek /sobota)

Ale bardzo chce jechac. Mysle nawet dluzszy weekend zrobie warszawe pozwiedzam bo kupe, kupe lat nie zwiedzalem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Powodzenia chłopaki! Wychylcie tam za mnie jednego i ucałujcie hostessy! :D
W tym roku mnie nie będzie... :(
Już Wam zazdroszczę, ale przekonałem się, że co roku nie potrzebuję jeździć, może nawet dwa z rzędu. Co innego gdybym mieszkał bliżej, co innego w kwestii samego spotkania ;)
 
Ostatnia edycja:

kuczum

New member
Hotel masz zabukowany tam gdzie sa te targi? Czy gdzies indziej?

Tez bede musial cos sobie znalezc, jakis hotel w dobrym miejscu

Skorzystałem z oferty Goodnight Warsaw Apartments. Mają sporo mieszkań do wyboru. Jako, że jadę na targi Audio-Video to lokal wziąłem z projektorem i nagłośnieniem BOSE :D

Nocujemy na Śródmieściu, bo z Żoną chcemy się jeszcze trochę po Warszawie pokręcić.

Nie wiem tylko czy czasu na to wszystko starczy? :)

Na część hotelową planuje przeznaczyć około 2 godzin, a na stadion 4 godziny.
 

Wild Zenon

New member
Na Narodowym 4 godziny spokojnie wystarczą, chyba że będziecie chcieli testować każde słuchawki po 5 minut oraz w każdej sali nie zależnie od zainteresowania spędzić po 5-10 minut.
Do niektórych sal(loże) to się tylko zagląda i słysząc dźwięk przez 10-20 sekund leci się dalej.
Chociaż w niektórych miejscach można spędzić nawet godzinę a wtedy to 6 godzin będzie mało :)

Dla mnie rok temu największe wrażenie ponad wszystko zrobiła mini sala kinowa SONY - naprawdę nie chciało się wychodzić gdyż obraz z projektora i dźwięk .... ach.

Pozdrawiam
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Warszawiacy, dalibyscie jakies namiary na tani hotel w dobrej lokalizacji i jakis lepszy z atrakcjami :)

Kompletnie nie znam warszawy i nie mam pojecia w jakich regionach najlepiej szukac, aby byl latwy dostep do targow i tramwaju/pkp/metra ??
 

werf

Active member
Bez reklam
Warszawiacy, dalibyscie jakies namiary na tani hotel w dobrej lokalizacji i jakis lepszy z atrakcjami :)

Kompletnie nie znam warszawy i nie mam pojecia w jakich regionach najlepiej szukac, aby byl latwy dostep do targow i tramwaju/pkp/metra ??

Co znaczy dobrej : )? Wystawę masz w Sobieskim i po drugiej stronie ronda w Tulipie,ten ścianą graniczy z Campanilem...... potem Jerozolimskie a tam hotel co 50 m,Forum,Metropol,Polonia,Marriott i ze dwadzieścia innych . Na stadion droga w linii prostej........z tego co kojarzę w latach ubiegłych był autobus podstawiony przez organizatora,który kursował stadion-hotel.
 
Do góry