Audio Video Show 2017

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety ale moja facjata z roku na rok nie ładnieje. .. :)
Chciałbym jeszcze wstawić resztę fotek od stereo ale strona postimage.org mi fiksuje... :-(
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Wykonanie tych kolumn to jakiś kosmos, oczywiście musiałem je sobie namacalnie podotykać klasa niedościgniona przez wielu producentów, a brzmienie poezja..... dlatego cena jest ich taka a nie inna. Poza moim zasięgiem, ale warto je posłuchać i dotknąć aby się przekonać jak mogą wyglądać i brzmieć kolumny naprawdę z wysokiej półki..;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szanuję ludzi, którzy szczerze piszą.. fakt, że człowieka na coś nie stać nie zmusza takiej osoby do pisania bzdur wyłącznie dlatego, że nie ma kasy na daną rzecz.. Bipo pocieszę Ciebie - mnie też nie stać - a dla mnie kolumny SF od serii Tradytion w górę to dzieła sztuki. :- ) A brzmią dla mnie tak jak wyglądają.. :- )
 
Ostatnia edycja:

vanito

New member
Po fotkach widzę, że zaprezentowano trochę nowości od czasu gdy byłem ostatni raz czyli w 2014 roku.

W tym roku też takie tłumy ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sporo odwiedzających, nowości od 2014 roku przybyło, ale jak ktoś był rok temu, tudzież dwa lata temu, to mnie osobiście nic w tym roku nie wzruszyło.
Sam w sobie Stadion jest nowością i tutaj jak najbardziej warto uderzyć (jeżeli ktoś nie widział) - projektory, KD, amplitunery i mała odmiana względem hotelowych prezentacji.
 

vanito

New member
Stadion chyba w 2015 wprowadzili i główną atrakcją miało być szerokie spektrum słuchawek. Wtedy jeszcze Audio Show zaczynało się w sobotę teraz w piątek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak obejrzałem ten filmik z AS z ur. - (Vietnam) to aż wierzyć się nie chce, że w takim Państwie może być taka wystawa z takim rozmachem jak i zabawkami, które budzą szacunek. A już nie wspomnę o jednym elemencie tego AS - tylko trzeba cały filmik obejrzeć.


[youtube]rFYLMhLc2hA[/youtube]

A dla ciekawości napiszę, że nawet nasze rodzime stoliki od Rogoza również są wysyłane w dość dużych ilościach do Vietnamu :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szacunek do kolumn, oj Lolek, Lolek ; )
Jeżeli już miałbym szanować cokolwiek, to ludzi którzy potrafią udowodnić, że nie cena gra, co wybitnie dobrym przykładem reprezentują niektóre marki (jak chociażby Buchardt). Dla mnie lepiej grały, jak monitory po kilkadziesiąt tyś. z toną bezsensownej elektroniki w tle.
W tym Twoim filmiku z kitajcami, jedyne co godne "podziwu", to skrzynki TAD'a o których już pisałem lata temu jako pierwszy na tym forum. Oczywiście nie są absolutnie warte tych kilkuset tyś zł, ale przynajmniej potrafią oddać całe spektrum możliwości gatunku który słyszysz w tle, a takiej muzyki właśnie słucham i zapewniam, że wiele drogich skrzynek gra taki repertuar "tak sobie".
TAD'y to pełne energii i ekspresji skrzynki i widać, że nie myliłem się sporo w ocenie jakiś czas temu, bo i na targach ktoś perfekcyjnie dobrał pod nie idealnie repertuar.

Ps.Przypomniała mi się jeszcze jedna fotka którą robiłem na ostatnim AS2017, standy które całkiem fajnie wykonane, Chłopaki robią kawał dobrej roboty. Na żywo robiły wrażenie:

 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig takich ludzi jest dużo co twierdzą, że cena nie gra i to udowadniają ...Także nie jest aż tak źle.. :) ale niewątpliwie są ludzie, którzy mają do tego tematu inne podejście. Co też nie oznacza, że są Producenci, których "zabawki" są drogie i mają swoje odzwierciedlenie w jakości bez względu jakiego to produktu dotyczy. Aczkolwiek ja zawsze powtarzam, że wszystkie drogie rzeczy nie są w 100% warte tych cen ile za nie chcą dani Producenci..ale nikt przecież nie zmusza do zakupu. Natomiast co do szacunku to ja bardziej mam go do ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli, albo coś wynaleźli, zrobili dzięki czemu tacy ludzie jak my mamy z tego większą lub mniejszą korzyść i nie koniecznie materialna :- ). Akurat w tym konkretnym przypadku miałem na myśli fakt, że te osoby, które to organizowały w takim Państwie jak Vietnam nieźle musieli się nachodzić żeby władza rządząca pozwoliła na taką wystawę sprzętu. Ale jak widać na załączonym obrazku można jak się bardzo chce i do tego wyglądało to fajnie, a przecież to tylko cząstka tego co tam było.

Armanig, a masz jakiś namiar na tę firmę co dałeś zdjęcia ? Widzę, że stolikami też się zajmują.. choć myslę, że cena będzie fajna :) ale pogadać zawsze by było można. A niewątpliwie fajne jest to co robią ..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za link.. Pikne rzeczy prosze Pana :), ale na pewno też i kosztują. Strasznie żałuję ,że nie mam dużego salonu i żeby sprzęt stał "na ścianie", a nie "na oknie", bo wtedy można by było iść w granit zamiast w drewno, niestety 3 blaty z granitu za dużo ważą, a kilka razy w roku trzeba troszkę pokręcić się za tym stolikiem.. Na szczęście teraz już tyle do wyboru jest fornirów, że i z blatem na połysk wyglądają stoliki rewelacyjnie..

A przede wszystkim cieszy to, że to Nasze i przez Naszych robione.. szacun.,. nie ma się czego wstydzić na zachodzie.. ba mogą się uczyć..
można popatrzeć i ocenić

 
Ostatnia edycja:
Do góry