Płyty w Biedronce

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Drogi loluś ,Biedronka ma 2850 sklepów całej Polsce ,wystarczy że w każdym sklepie znajdzie się tylko jeden egzemplarz ,ostatnio było 65 tytułów to daje ponad 185 tyś płyt !!
Skoro przy Empiku jesteśmy
Dire Straits - "Love Over Gold " Biedronka 19,99zł /Empik 34,99zł
Dire Straits - Best Of Biedronka 19,99zł /Empik 57,99zł
Gary Moore - Ballads & Blues - Biedronka 19,99zł /Empik 39,99zl
Enigma MCMXC A.D - Biedronka 19,99zł /Empik 48,99zł
I tak można długo wyliczać

Pod warunkiem, że każda zamawia, a w małej mieścinie myślę, że płyt nie mają w Biedronkach, ewentualnie kilka sztuk.. Jestem jakoś bardziej przekonany, że w Empikach jest więcej płyt.. :)
Ale nieistotne dla mnie mogą być i w kioskach ruchu, aby były to te same płyty i w dobrych cenach.. A dzisiaj mnie tak jeden Gościu z pewnego sklepu zirytował (a właściwie mojego kumpla, którego poprosiłem aby zadzwonił w mojej sprawie), że to ostatnia płyta z ich sklepu ... kolejne będę mówił Gościowi aby zamówił mi z USA.. jak nie potrafią ludzi szanować, płacę 600-700% więcej za płytę w stosunku do marketowej wersji i jak sie nie umie tego ktoś uszanować, to następnym razem zarobi Amerykanin.. Na siłę nie ma co ludzi uszczęśliwiać, to już drugi sklep na mojej liście..

Dla mnie Empik źle robi, bo ja na ich miejscu umożliwiłbym zamawianie płyt z USA, Japonii, czy też z HK jakby mieli spore ilości to też mieliby rabaty i wszyscy byliby zadowoleni, a tak to zarabiają czasem ludzie, którzy łaskę robią z życia..
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Od najbliższego poniedziałku winyle w Biedronce ,w sumie 41 tytułów
Z ciekawszych rzeczy - Dire Straits ,Kiss ,Scorpions ,Miles Dawis
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Byłem rano, cały karton. Nic nie kupiłem, bo albo juz mam albo nie moje tytuły, ale są i myślę, że wielu znajdzie coś dla siebie.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Od najbliższego poniedziałku (21.10) wracają płyty CD do Biedronki ,szału nie ma ale można coś znaleźć ,kompletny wykaz na stronie sklepu w zakładce rozrywka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Plyty vinyl w Biedronce, brać bo dzisiaj dodatkowo promocja druga 50% taniej....
Dire streits, Deep Purple, Metallica, Eric Clapton , Bob Marley itd...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przeglądałem dzisiaj w jednym ze sklepów i widziałem, że nie wszystkie tytułu są w linku, był też np. Closterkeller.
 
Do góry