Początki z gramofonem

mitchel

New member
Witajcie Panowie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z muzyką analogową. W łapki wpadł mi gramofon Audio-Technica At-Lp 120. Jaki zestaw wzmacniacz + kolumny byście polecili do tego modelu w cenie do 2 tys. ? Pokój ok. 16 m2.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Jakiej muzyki sluchasz? Budzet nie specjalnie pomaga. Szukasz podlogowek czy raczej monitory?
 

mitchel

New member
Ze względu na ograniczoną powierzchnię zdecydowanie monitory natomiast jeśli chodzi o rodzaj muzyki to pop, rock, jazz.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Pioneer A20 plus QAcoustic 3010 lub Dali Zensor 1. To w tym budzecie oczywiscie. Najlepiej idz do sklepu i posluchaj a moze cos sie uda urwac z ceny albo wpadnie zupelnie cos innego w ucho ;).
Mozesz tez rozwazyc zakup Pioneera A30 lub Denon PMA 720 o ile budzet wytrzyma.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podpytaj blackninja o cenę na taki zestaw : Marantz PM5005 + Boston Acoustics A26. Powinno zagrać całkiem fajnie. Lub z kolumnami Tannoy Mercury 7.2, Indiana Line Nota 260X.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Witajcie Panowie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z muzyką analogową. W łapki wpadł mi gramofon Audio-Technica At-Lp 120.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Kolejny klon Technisca ,to chyba najpopularniejsza konstrukcja na świecie .Musisz wybrać pomiędzy modelami automatycznymi lub maualami . W przypadku tych drugich warte uwagi są gramofony Rega i Pro-Ject .W przypadku automatów/półautomatów - Thorens ,Akai ,Teac
 
Do góry