Harman Kardon avr 370

Dokładnie o tej stronie pisałem:) Genialnie sobie poradziłeś.
Wczoraj sprawdzałem mój sprzęt ale nie buczy - więc podeślij nich chłopaki zobaczą- mam nadzieje ,że to tylko kosmetyka i szybko naprawią.
 

Yamato

New member
ponoc usterka zostala naprawiona, cos z zasilaczem nie wiem czy wymieniony caly zasilacz, modul czy jakas pierdolka, moze bedzie opisane na karcie gw, w kazdym badz razie mam jutro dostac paczke, sie zobaczy :)
 

Yamato

New member
no i jest git, sprzet otrzymalem wiec naprawa blyskawiczna, wysylka rowniez (w poniedzialek wyslane dzis odebrane), sprzet podlaczylem i jest subiektywnie jakies 5-10x ciszej niz bylo, teraz slychac delikatne buczenie jak sie glowe zblizy do amplitunera ale jest to wg serwisu wlasnie normalna praca tych urzadzen(okolo 0,5m), z tego co widzialem wymienili cos z zasilaczem (trafo, tranzystor i modul a moze wszystko w jednym czy jak); w kazdym badz razie dziala jak powinno dzialac, jestem zadowolony :) bede testowal ostro sprzecik; szkoda tylko, ze na dzien dobry trafilem na taka a nie inna sztukę

swoja droga czy z poziomu sieci (www) lub jakiegos narzedzia da sie ustawiac opcje amplitunera? cos w stylu sony setup manager ?
 
Ostatnia edycja:

Yamato

New member
mozna wpisujac jego ip tylko podejrzec sobie ustawienia sieci lub je zmienic i tylko to :)
swoja droga mam pytanie, mam zestaw 5.1, automatem proboje ustawic sobie kino i na sile ustawia mi lfe+cos tam czyli gra sub i glosniki przod, chce zostawic sam sub i ustawiam samo lfe to wtedy automatem amplituner przelacza mnie w tryb 5.2 i tak w kolo - co zrobic z tym fantem albo jak ustawic zeby bylo ok?
 

Yamato

New member
sproboje tego co mowi BJ

wyglada to tak: odpalam sobie automatyczne strojenie,
wybieram, ze mam zestaw glosnikow 5.1
system automatem młóci kolumny, mierzy szumi itp itd wiadomo
po czym wyskakuje mi info, iz zakonczyl pomyslnie, wchodze w manual zeby sprawdzic co ustawil:
i jest 5.1 ale w trybie LFE+main, wg instrukcji na forum powinienem wylaczyc maina i zostawic LFE (robilem tak wczesniej na sony es i dzialalo) tutaj natomiast jak przestawie z LFE+main na samo LFE i wchodze w konfiguracje glosnikow automatycznie przeskakuje mi tryb na 5.2, tam znow przestawiam na 5.1 i znow w poprzednim menu automatem przestawi mi amplituner LFE+main i tak w kolo macieju, jedna opcja wyklucza druga :-o

zadzialalo cos odwrotnego tj ustawilem przod na small(podobnie dziala 80-100)(reszta na 80 sub na 120) i moge ustawic 5.1 z samym SUB :> juz sam nie wiem co w koncu ustawic zeby bylo najlepiej :D
 
Ostatnia edycja:

Yamato

New member
swoja droga mam pytanie odnosnie:
kiedy wlaczam tv amplituner czy to w trybie uspienia czy to w trybie wylaczenia sam wlacza sie wraz z wlaczonym wlasnie tv, ok spoko tyle, ze uruchamia sie z ostatnio ustawionym zrodlem np odtwarzacza hd co powoduje, ze oczywiscie nie ma glosu ani w tv ani w kinie domowym, czy da sie zrobic tak, aby w tym przypadku amplituner sie nie wlaczal lub wlaczal ale automatycznie przestawial sie na sygnal z tv (po opticalu) lub czy jest mozliwosc wyprowadzenia dzwieku z tv po przez hdmi?
 
jesli sie nie mylę to z tv mozesz wyjsc dzwiękiem tym samym hdmi co masz polaczone z avr370 tylko musisz ustawic w tv i avr obsluge hdmi arc. Moj tv nie obsluguje tego wiec looknalem na to przelotem ,nie zgłębiając tematu.
 

Yamato

New member
rzeczywiscie, wielkie dzieki zapomnialem, ze w sharpie tylko hdmi1 ma ta funkcje i dziwilem sie czemu po optyku tylko dziala, zmienilem na hdmi i dziala jak marzenie :)
 

none

New member
Witam

Przymierzam się do kupna HK avr 370 . Jest to pierwszy zakup tej firmy. Prosiłbym o krótką odpowiedź
na parę pytań. Aktualnie posiadam Onkyo 609 z kolumnami Canton GL 490.
1. Czy występują różne trzaski puknięcia np. podczas zmiany kanałów tv, pauzowaniu odtwarzaczy, czy zmiany trybów dźwięku.
2. Czy z Nasa , dysku sieciowego, ewentualnie pendriwie odtworzy plik w formacie Flac ?
3. Czy występuje problem z buczeniem lub głośną pracą wentylatora?

Pozdrawiam
K.P
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Witam

Przymierzam się do kupna HK avr 370 . Jest to pierwszy zakup tej firmy. Prosiłbym o krótką odpowiedź
na parę pytań. Aktualnie posiadam Onkyo 609 z kolumnami Canton GL 490.
1. Czy występują różne trzaski puknięcia np. podczas zmiany kanałów tv, pauzowaniu odtwarzaczy, czy zmiany trybów dźwięku.
2. Czy z Nasa , dysku sieciowego, ewentualnie pendriwie odtworzy plik w formacie Flac ?
3. Czy występuje problem z buczeniem lub głośną pracą wentylatora?

Pozdrawiam
K.P

Zapytam z ciekoawości dlaczego chcesz zmieniać dobry i wydajny prądowo ampli na HK 370?
Przeczytaj sobie ten wątek i przemyśl to raz jeszcze
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/104025-wymiana-amplitunera-denon-harman-cambridge-4.html

Zostaw 609 a dokup sobie HK 980 lepiej na tym wyjdziesz.Sam mam taki zamiar tylko nie wiem czy w moim przypadku wybór padnie akurat na ten wzmacniacz.

Niestety 609 nie ma pre-out :(
 

yarck

New member
Witam

Przymierzam się do kupna HK avr 370 . Jest to pierwszy zakup tej firmy. Prosiłbym o krótką odpowiedź
na parę pytań. Aktualnie posiadam Onkyo 609 z kolumnami Canton GL 490.
1. Czy występują różne trzaski puknięcia np. podczas zmiany kanałów tv, pauzowaniu odtwarzaczy, czy zmiany trybów dźwięku.
2. Czy z Nasa , dysku sieciowego, ewentualnie pendriwie odtworzy plik w formacie Flac ?
3. Czy występuje problem z buczeniem lub głośną pracą wentylatora?
K.P
Posiadam avr365 od dwóch lat.
ad. 1 i 3 dotychczas nie stwierdziłem żadnych zbędnych dźwięków (nie związanych z odtwarzaniem). Buczenie praktycznie niesłyszalne, a z odległości pow. 1m w ogóle niesłyszalne.
ad. 2 z dysku i z pendraiva odtwarza pliki w formacie flac. Dyski muszą być sformatowane do fat32
 
Do góry