Onkyo 605 + Jamo s606

cezary777

Member
Witam mam pytanko do kolegow czy u wszystkich jest taki slaby basik kupilem taki zestaw i jestem rozczarowany onkyo 605 i jamo s 606 i sub.200 .Ten sprzet to gra cieniacko bass w trybie stereo front to BASIK a nie bas moje stare kolumny altus 140 i pionierek 2 razy 50 wat lepiej daje bas niz ten zestaw za prawie 4 tysiace to jakas pomylka czym tu sie podniecac kable mam polozone o sredn. 50 mm dvd podlaczone optykiem w ustawieniach bawie sie 3 miesiace mam polska instrukcje i powiek krotko jestem rozczarowany zeby nie sub 200 to wogole niedalo by sie sluchac . ten sprzet jest bardzo przereklamowany niepolecam . moj stary sprzet za 600 zeta ma lepszy bass.
 

cezary777

Member
co to za ampli. co to za kolumny jak go wciaga nosem sprzet 15 letni za 600 zeta ludzie oczym my tu mowimy jamo i onkyo to juz totalna CHINKA. podziwiam tych ktorzy tej generacji sprzetem sie podniecaja i to za jakie pieniadze.Onkyo 605 najnowsze formaty no ico z tego jak dobrze sobie niedaje rady w stereo 130 wat na kanal totalne przeklamanie. Jamo czemu jest taka teraz dobra cena tych kolumn ,bo to juz nie jest takie jamo jak bylo kiedys.PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Dlaczego nie posłuchałeś przed zakupem? Teraz możesz mieć pretensje tylko do siebie. Pewnie drugi raz tego błędu nie popełnisz? To cenna lekcja, za którą niektórzy znacznie więcej zapłacili...
 

cezary777

Member
wiesz Pablo polak madry po szkodzie czytalem po forach i ten zetaw zbiera pochlebne recenzje co trzeci post to jamo albo onkyo 605 same zalety tylko nieruzumie tych co pisza te posty, ze ten sprzet dobrze gra ze go polecaja chyba ze niesluchali jak sprzet powinien grac w stereo .POPROSTU PRZEREKLAMOWANY I TYLE. badziew
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
To jest sprzęt do kina domowego, nie do muzyki. I tu spełnia swe zadanie. Jeżeli chce się słuchać muzyki na amplitunerze KD, niestety trzeba sięgnąć na znacznie wyższą półkę. I też będzie to kompromis ale łatwiejszy do zaakceptowania.
 

bawidamek77

New member
cezary777 napisał:
duzo ludzi narzeka ze w jamo s 606 jest niedosyt bassu mieszkanie 29 metrow

"Zesrała się bieda i płacze" ... skoro twierdzisz że wiele osób narzeka na basy w jamo 606 to po co je kupywałeś. Jestem posiadaczem jamo 606 i ja nie narzekam (wcześniej byłem na odsłuchu i mi przypadły do gustu). Proponuje zmienić suba na mocniejszy lub pogodzić się z wyborem.:eek:k:
 

Georg1005

New member
A ja powiem tak,też mam Onkyo 605 ale z kolumnami Paradigm Monitor 9
I jak dla mnie bas jest super,Na koncercie DVD Nirvany po prostu rewelacja.
 

Leszczu

New member
Ja mam cały zestaw kina domowego Jamo kupiony 8-10lat temu kolumny to byla druga polka od gory kupowalem to oddzielnie nie jako domowe kino ,przody maja po 180Watt teraz dopiero kupilem suba sub300 i dzisiaj go odbieram bo mialem sony ale to porazka,zamierzam zmienic onkyo 585 czy 575 teraz nie moge napisac jaki to dokladnmie bo nie jestem w domu ale ten sprzet gra bardzo dobrze zamierzam jednak wymienic ampli na nowego Harmana ktory bedzie wspolpracowal z Plazma po HDMi itp moje kolumny to napewno nie Chiny produsent made in Denmark,altusy przy nich to nawet nie Chiny tylko cos gorszego na Altusach zjadlem zeby.
Powiem jedno kiedy mam impreze znajomi mowia ze ten sprzet Gada niestety oni maja jakies tam kolumny i niestety oprocz dudnienia czy łomotu to nie mozna nic dobrze posluchac jedynie jeden ma Harmana i kolumny chyba JBl ale oststnio sluchalismy u niego Koncert Pink Floyd i było extra .
 

Mikebless

New member
Do Cezary 777. Dwie istotne sprawy: po 1 uzyj funkcji bi-amp(to napewno poprawi brzmienie twoich kolumn frontowych), po 2 w ustawieniach amplitunera kolumny frontowe muszą być zadeklarowane jako "small").Jesli chodzi o autokalibracje to ona trybu stereo nie dotyczy praktycznie takze nie jest w Twoim przypadku potrzebna.Gdybyś dalej byl niezadowolony to potrzebny bedzie albo H-K albo wzmacniacz stereo...
 

Leszczu

New member
Pierwsze wrazenia przy odpakowaniu sub300
koszulka gratis od sklepu :)
smycz na telefon gratis od sklepu :)
solidnie zapakowana przesylka
odpakowalem ciezki jak cholera , podspodem jest wielki glosnik z tylu dziura nad wtyczkami, solidnie zrobiony subwofer dokupilem kabel Hi-endowy skusil mnie sprzedawca:) no niewiem czy dzisiaj go zawioze do domu ale jutro napewno go podlacze i opowiem co i jak jezeli tak gra jak wazy to bedzie to hicior domowy:)
aha cena 940zl
Sklep to www.strefa24.pl narazie wszystko ok aha gwaracja polskie instrukcje i faktury .
Aha i z przodu ladne kolko swieconce na niebiesko jak u Harmana wiec Onkyo musi isc na sprzedaz;)
 

cezary777

Member
kto mi zapoda instrukcje na ten sprzet onkyo 605+ jamo s606 dobrze skalibrowac bi amp. moze bass formacie stereo sie poprawi w co watpie zgory dzieki za pomoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry