Onkyo 605 + Jamo s606

zbycho_s

New member
Witam.
Co do wybory sprzętu audio, to ok. miesiąc chodziłem, słuchałem, porównywałem. Czytałem opinie na Tym forum i innych, ale dopiero odsłuch podłączonego sprzętu pozwolił na trafny wybór.
Więc wybrałem Harmana 147 i Jamo s606. Jeśli chodzi o bas w Jamo to też miałem wątpliwości, że coś za mało. Jednak zmiana kabli na 2x4mm dała dużą różnicę na plus, ale to jeszcze nie było to więc pogrzebałem w ustawieniach amplitunera i znalazłem "ustawienia zwrotnicy" i pozmieniałem tam troszkę. No i wtedy Jamo zagrały basem. Nie wiem jak jest w Onkyo, ale jeżeli to sprzęt ze wszystkimi nowinkami technicznymi to pewnie posiada podobne możliwości ustawień i tutaj należy szukać dodatkowych roawiązań problemów z basem w Jamo. Może być jeszcz jedno wyjaśnienie, połączenie Jamo z Onkyo może być nietrafionym połączeniem.
Dodam, że nie mam zestawu z subem, a i tak jak dla mnie basu jest tyle ile trzeba (audio tylko na analogu, a KD na coaxial - różnica słyszlna).

Pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu.
 

cezary777

Member
witam chcialem wam cos powiedziec ,nazekalem na bass onkyo605 i jamo s606 i rozwiazalem ten problem ludzie zadne ustawienia zadna calibracja w tunerze poprostu trzeba wyjac glosnik basowy wyjebac zwrotnice bo to straszny smiec klada jeszcze dektorowa co sie zawiodlem na jamo klada chlam taki jak w sprzecie ktory kosztuje 400 zeta. Dopasowalem zwrotnice koszt 120 zeta i TERAZ JEST BASSSSSSSS ustawienia na polowe i kolumny glosniki basowe pukaja jak subek i tak powinny chodzic odrazu, a tak na przyszlosc niepodniecac sie tymi kolumnami ze ladnie graja i maja bass bez modernizacji
 
Ostatnia edycja:

kubis

New member
Czy możesz napisać jaką zwrotnicę dopasowałeś i cena 120pln za szt.?
aha i powiedz mi czy zadowolony jesteś z tego kompletu bo zamierzam sobie taki kupić:roll:
pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry