Instrukcja obsługi Onkyo 605 PL

Gucio50

New member
Bez reklam
Piotr Kuczera napisał:
Jeżeli ktoś posiada instrukcję obsługi amplitunera Onkyo - 605 to prosiłbym
o pomoc w znalezieniu.


Jak na razie NIGDZIE nie ma polskiej instrukcji do 605 w postaci elektronicznej, np pdf :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
knox napisał:
Jest zeskanowana i wrzucona ;)
pozdr

Dostałem ten link, plik jest zaszyfrowany "ohasłowany", skompresowany jakimś 7zipem, zupełnie dla mnie egzotycznym :p

To trochę jakby mi powiedział, połozyłem Ci na ksieżycu, poleć i weź sobie.
Nie posądzam koxa o złośliwość, jest po prostu młody ( ja 57 lat kończę jutro, jak dobrze pójdzie :eek: ) i lubi szyfry, tajemnice i 7zipa

Nie wszyscy są tacy. Moze ktoś z Was, ulituje się nademna i prześle mi na emaila ten plik uczciwie zazipowany za pomocą windows, tak abym mógł go odczytać. Miałbym prezent na urodziny. Oczywiście wolałbym prosić o to kolegę Knox-a.

Darczyńcy oddam wszystkie swoje punkty reputacji :mrgreen:

Z góry dziekuję. ;)
 
Ostatnia edycja:

radzix

Member
Gucio50 napisał:
Dostałem ten link, plik jest zaszyfrowany "ohasłowany", skompresowany jakimś 7zipem, zupełnie dla mnie egzotycznym :p

To trochę jakby mi powiedział, połozyłem Ci na ksieżycu, poleć i weź sobie.
Nie posądzam koxa o złośliwość, jest po prostu młody ( ja 57 lat kończę jutro) i lubi szyfry, tajemnice i 7zipa

Nie wszyscy są tacy. Moze ktoś z Was, ulituje się nademna i prześle mi na emaila ten plik uczciwie zazipowany za pomocą windows, tak abym mógł go odczytać. Miałbym prezent na urodziny. Oczywiście wolałbym prosić o to kolegę Knox-a.

Z góry dziekuję. ;)

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=3&id=503 tu jest omawiany przez Ciebie Gucio programik. Bardzo przyjemny w obsłudze, wiec poradzisz sobie.

Pzdr
 

oki44

New member
Ja kupiłem Onkyo 605 u Blackninja i posiadam paierową instrukcję w języku polskim.
Dla wygody jednak, jeśli już jest, to też chętnie poprosił bym o linka do wersji elektronicznej.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
oki44 napisał:
Ja kupiłem Onkyo 605 u Blackninja i posiadam paierową instrukcję w języku polskim.
Dla wygody jednak, jeśli już jest, to też chętnie poprosił bym o linka do wersji elektronicznej.

jak dostaniesz instrukcje mejlem zmienisz zdanie ze jest wygodna ;)
 

degray

Member
Serdecznie dziekuje koledze za instrukcje:)wlasnie przegladam.Za kilka godzin bede juz wlascicielem TX-SR705 wiec porównam sobie oba modele,jeszcze raz bardzo dziekuje,pozdrawiam szanowne gremium
 
Do góry