Instrukcja obsługi Onkyo 605 PL

Deimos

Banned
Eskulap napisał:
No i przerobiłem te JPGi choć były strasznie zniekształcone kompresją. Teraz jest znacznie lepiej, szczególnie po wydrukowaniu. Udostępniam wersję z 1 stroną na stronę A4. Jeśli ktoś chce to mam jeszcze wersje z 2 stronami na stronę A4, bo jakby nie patrząc to ma prawie 100 stron.

http://rapidshare.com/files/71665698/OnkyoTX-SR605_Manual1on1.zip
PS: Dzięki za skan:eek:k:
Nawet fajnie Ci to wyszło, pobrałem tak na wszelki wypadek, chociaż osobiście "poluje" na 905. Dzięki - pozdrawiam:)
 

klemens007

New member
Nie chcę zaśmiecać forum nowymi wątkami więc tu sie podepnę.
Może znajdzie sie ktoś życzliwy i odpowie na moje pytanie. Jak duża jest różnica w dvd między 405 a 504 oczywiście oprócz rzeczy oczywistych. Pytam sie ponieważ kupiłem 504 a dostałem instrukcje od 405 . Pan sprzedawca powiedział że zasadniczo jest to samo.A może ktoś z forumowiczów wie skąd mogę dorwać instrukcję i dałby mi jakiś namiar.
Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt:)
 

klemens007

New member
Szkoda że nie ma nikogo kto by mi rozjaśnił problem dotyczący DVD.:(


Myślałem o zakupie wtyków bananowych a tu w instrukcji do 605-ki znalazłem takie o to stwierdzenie inst. obsł. str.19 "używanie w Europie wtyków bananowych do podłączania głośników do wzmacniaczy jest zakazane":confused: :confused: :confused:
 

Eskulap

New member
klemens007 napisał:
Szkoda że nie ma nikogo kto by mi rozjaśnił problem dotyczący DVD.:(


Myślałem o zakupie wtyków bananowych a tu w instrukcji do 605-ki znalazłem takie o to stwierdzenie inst. obsł. str.19 "używanie w Europie wtyków bananowych do podłączania głośników do wzmacniaczy jest zakazane":confused: :confused: :confused:

Też to czytałem. Tylko po co chcesz podłączać głośniki przez wtyki bananowe? Przecież to powoduje większe straty wygnału.
 

Eskulap

New member
klemens007 napisał:
Nie chcę zaśmiecać forum nowymi wątkami więc tu sie podepnę.
Może znajdzie sie ktoś życzliwy i odpowie na moje pytanie. Jak duża jest różnica w dvd między 405 a 504 oczywiście oprócz rzeczy oczywistych. Pytam sie ponieważ kupiłem 504 a dostałem instrukcje od 405 . Pan sprzedawca powiedział że zasadniczo jest to samo.A może ktoś z forumowiczów wie skąd mogę dorwać instrukcję i dałby mi jakiś namiar.
Z góry dziękuję i życzę wesołych świąt:)

Wejdź na stronę onkyo i tam jest dokładna specyfikacja każdego modelu :p
 

Eskulap

New member
o Matko

1. Klikasz na linka
2. Następnie klikasz na klawisz "Free"
3. Czekasz jakąś minutę i wyskakuje kod jaki trzeba wpisać
4. Wpisujesz ten kod i pobierasz

KONIEC
 
Do góry