Instrukcja obsługi Onkyo 605 PL

oki44

New member
Cieszę się że mogłem pomóc. W rewanżu, jeśli ktoś posiada, pragnąłbym
otrzymać namiar na jeden film w HD aby przetestować jak radzi sobie
komunikacja PC - full HD LCD. Dla mnie to początki z HD obrazem
i jestem na etapie testów. Pozdrawiam mr@msi.pl
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
manual do 605 PL do pobrania (dziękuję kolegom za przygotowanie wstępne, spiąłem to w pdf - mniej zajmuje, choć też mniej wyraźny)

http://www.tinyurl.pl/?LpU2dip5

(celowo nie daję linka "direct".. mam nadzieję, że nie naruszam żadnych regulaminów.. dla ewentualnych malkontentów mam też linka do oryginału w jpg - 40mb - ale IMO ten pdf jest wystarczający - jeśli ktoś ma problem z doczytaniem, pukać najlepiej na gg 1902158 )
 
Ostatnia edycja:

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
naprawdę tak ciężko jest przeczytać wątek i kliknąć, co trzeba... ?
looosieee... po coś zesłał na ludzi Neo.. ?! :/ i inne plagi.. (tanie komputery ?)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
też.. ale jest też tutaj, w tym wątku.. :/ nr 32..

http://www.hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=131652&postcount=32

kurczę.. tyle lat minęło, a ludzie nadal nie potrafią korzystać z forów, wyszukiwarek i innego dobra, które niesie ze sobą internet.. :/ naprawdę, daleki jestem od wymagań ideałów, ale minimum inteligencji to już by nieporównywalnie powiększyło komfort korzystania z sieci... :/

dobra.. EOT.. (namarudziłem..)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
xclone, nie używaj obraźliwych aluzji w stosunku do użytkowników Neostrady. Uwierz mi, że dla wielu z nas jest to jedyny sposób na dostęp do Internetu. I wcale nie wpływa na inteligencję.

ArtS :)
 

rafal11998

New member
xclone napisał:
kurczę.. tyle lat minęło, a ludzie nadal nie potrafią korzystać z forów, wyszukiwarek i innego dobra, które niesie ze sobą internet.. :/ naprawdę, daleki jestem od wymagań ideałów, ale minimum inteligencji to już by nieporównywalnie powiększyło komfort korzystania z sieci... :/

dobra.. EOT.. (namarudziłem..)


Xclone tyle lat mineło i jeszcze trochę minie nim wszyscy będą znali choc podstawy obsługi komputera. Nie wszyscy sie rodzą z klawiaturą w ręku. Jest jeszcze sporo ludzi w naszym kraju których po prostu nie stac na kompa a jak już wyskrobią to przecież nie od razu wszystko potrafią i między innymi po to są fora żeby czegoś się dowiedziec a ci co wiedzą więcej żeby tą wiedzą sie podzielic czyż nie?
 
Ostatnia edycja:

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
ArtS007 napisał:
xclone, nie używaj obraźliwych aluzji w stosunku do użytkowników Neostrady. Uwierz mi, że dla wielu z nas jest to jedyny sposób na dostęp do Internetu. I wcale nie wpływa na inteligencję.

ArtS :)

niestety, nikt nie zmieni mojej opinii o skutkach wprowadzenia internetu "pod strzechy" - jak w każdym przypadku udostępniania technologii, pozwoliło to wielu fachowcom i fascynatom na rozszerzenie i podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami (np. Tobie).. niestety, większość z tych użytkowników to ludzie z roszczeniowym nastawieniem do życia (i dobrze wiem, że się ze mną zgodzisz).. fajnie, że ładnie poproszą - przez kilka lat bluzgania na neo-szkodników chociaż to udało się uzyskać.. szkoda, że nadal nie potrafią czytać i myśleć jednocześnie (a mówią, że człowiek, to istota wielodzielna)..

oczywiście, nie ubliżam tym, którzy używają obu umiejętności i potrafią z nich korzystać - przecież to jasne... piję do tych, którzy CHCĄ i nie wiele więcej potrafią z tym zrobić... przecież to było max. 20-30 linijek wyżej.. wchodząc w temat nawet nie pofatygował się, żeby przeczytać, co tam jest napisane.. karcę zapamiętale tego typu zachowanie.. i dziwię się moderatorom forów, którzy tego nie robią (ale to już nie moja sprawa).. podsumowując: uniżenie przepraszam użytkowników neo, którzy używają mózgu i oczu jednocześnie, a poczuli się dotknięci moim przytykiem.. pozostałym przypomnę, że sztuka czytania to jedna z cech odróżniających nas od małp...

@rafal11998 - krótko: nie urodziłem się z kluczem w dłoni, ale jak łapię panę to instynktownie wymieniam na zapasówkę - nie proszę kumpli, żeby przyjechali i zrobili to za mnie.. :/ używam mózgu i dłoni - a w powyższym wypadku należałoby użyć mózgu i oczu.. TYM BARDZIEJ, że tytuł wątku traktuje WPROST o instrukcji..

dobra.. dajmy spokój.. przepraszam, że gnoję debilizm.. :/ zaskoczyliście mnie..
 

ArtS007

New member
Bez reklam
xclone. Masz rację. Chodziło tylko o to, aby nie etykietować ludzi. Neo nie jest synonimem braku dobrych chęci. A gdyby internet nie zbłądził pod strzechy, to takie fora byłyby z pewnością nudne (jeśli w ogóle miałyby rację bytu).

Ja osobiście próbuję walczyć z cytowaniem ostatnich wypowiedzi, gdyż uważam to za zbędne mnożenie tego samego. Ale jak spora część osób nie czyta wątków, a od razu pisze, to nawet nie zauważa, że przedzieranie się przez wątki z wieloma zbędnymi cytatami (powtórzeniami), jest po prostu denerwujące.

ArtS :)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Eskulap napisał:
Fajnie, że jest instrukcja, ale ten co to skanował nie ma zielonego pojęcia o tym, a o formacie PDF jeszcze mniej.:p

zawsze mozna zrobić swojego skana, lepszego, mniejszego, później to przerobić do PDF jakimś Adobe-narzędziem, oryginalnym, legalnym.. :) ja poprostu zeskanowane przez kolegę jpg-i, udostępnione dzięki jego życzliwości, przepuściłem przez OCR Abby FR i umieściłem w miejscu ogólnie dostępnym... :) nikt nikogo nie zmusza do korzystania.. :) a jeśli masz ochotę na wersję jpg - pobierz tutaj:
http://rapidshare.com/files/64530493/Onkyo_TX-SR605_manual_jpg_PL_by_hdtvTEAM.zip
a, i dziękujemy za Twoją wersję instrukcji :) z góry! :)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
zaraz "żartowniś"... ;) koledzy ostatnio mnie objechali za to, że objeżdżam innych wprost.. no to nie objeżdżam.. 8)

swoją drogą - konstruktywna krytyka rozwija.. czyli z definicji jest dobra - o ile jest konstruktywna..
 

Eskulap

New member
Do góry