Następca Pioneer VSX-1023-K

GCh

New member
Dobry
Wszystko zależy od wyceny naprawy ale prawdopodobnie szukam następcy dla VSX-1023.
Obecny budżet nie pozwala na wiele, ale niespodziewana usterka prawdopodobnie zmusza mnie do wymiany ampli. Poza paroma drobnymi problemami, które od dłuższego czasu męczyły, ale zdążyły przyzwyczaić (niedziałajace jedno wejście 4k, losowo działający bluetooth i przerywanie dźwięku na bluetooth i jednym ze źródeł HDMI), wczoraj padło drugie wyjście HDMI (Sub). Obraz przerywa i śnieży. Zastanawiam się czy lepiej próbować to naprawić czy biorąc pod uwagę liczbę problemów- wymienić na coś innego.



Główne wymaganie to 2xhdmi out (rozrzucanie obrazu między TV 4k, a rzutnikiem FHD).
Obecny budżet to jakieś 2000-2500zł. Czy nowy czy używany to sam nie wiem, bo 1023 jest to mój drugi używany ampli i drugi z problemami, ale nie wiem czy w tej cenie znajdę coś zadowalającego.

Onkyo 686 i Denon 2400 są praktycznie nie do zdobycia już (obojętnie od stanu)- jest coś innego wartego uwagi? Albo czy jest obecnie w sklepach coś na co warto rzucić okiem?
 
Do góry