Harman Kardon AVR 255 przestał działać

Ladius94

New member
Witam,
Mam dosyć duży problem, ponieważ od wczoraj mój amplituner przestał działać jak należy. Ale po kolei:
Ampli to Harman Kardon AVR 255, podłączony jest to niego TV Sharp Aquos oraz konsola PS4, wszystko przez HDMI. W dniu wczorajszym podczas grania nagle obraz zniknął z telewizora, zastąpiony przez czarny ekran. To samo z dźwiękiem. Po prostu CYK! i brak obrazu i dźwięku.
Kable HDMI są wszystkie w porządku, tylko że teraz nieważne w jakiej konfiguracji by się ich nie wpinało, dźwięk nie chce płynąć przez Ampli i obrazu brak. Jedynie podłączenie konsoli kablem bezpośrednio do TV daje obraz i dźwięk z TV, a to nie o to to chodzi.
I teraz najlepszy myk: Ampli mogę włączyć z pilota, mogę użyć opcji MUTE, dać głośniej, ciszej, włączyć tryb sleep mode, ale o wywołaniu opcji ustawień ampli to już zapomnij. Klikami przycisk i kilkam i nic się nie dzieje.
Jakakolwiek pomoc byłaby tutaj mile widziana, gdyż ponieważ jestem stosunkowo nowy w podłączanie wszystkich tych rzeczy.
 

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
wg mnie serwis.
Spróbowałbym jeszcze podłączyć jakiś sprzet w inny sposób niz przez HDMI.
Radio Ci działa?
 

Ladius94

New member
Przycisk Radio działa, na wyświetlaczu pokazuje częstotliwość radiową, ale brak obrazu i dźwięku.
Inny sposób, czyli na przykład kabel optyczny?
 
Do góry