Nowe amplitunery od Denon i Marantz na 2021

atryda

New member
Hej,

Slyszalm ktos moze o nowych amplitunerach od Denon i Marantz na 2021?
Widzialem ze wyszly topowe modele ale totalna cisza jesli chodzi o nizsze i srednie serie.

Z doswiadczenia kojarze ze mniej wicej o tej porze juz cos bylo slychac o nowych edycjach od wrzesnia... wiec zastnawiam sie czy Covidowo, w tym roku po prostu nie bedzie nowych edycji?

Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Około sierpnia Marantz coś powinien wprowadzić, W przypadku tej firmy mnie ciekawi czy wprowadzą nowe klocki stereo z serii 5xxx zwłaszcza że teraz podstawową serię otwierają CD 6007 i PM 6007 Dla przykładu Denon wprowadził serię 600 (która zastąpiła 520) i serię 800 (która zastąpiła 720)
 

atryda

New member
zblizamy sie do polowy wrzesnia... ktos moze cos slyszal? bo jedyne newsy jakie do mnie dotarly to ze naprawli zeszoroczne modele... ale o nowych ani wid ani slychu :(
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W tym roku to ja bym się niczego nowego nie spodziewał Marantz w maju wprowadził swój najnowszy przedwzmacniacz AV (13.2 chanel , obsługa 8K) od pierwszego września też zmienił się cennik na niektóre produkty
Denon świętuje 110 urodziny wprowadził AVC- A110 (13.2 chanel ,0bsługa 8K) według tego co podali pod względem wydajności przewyższa flagowy model AVC - X 8500H
 

atryda

New member
Właśnie takie mam obawy. Pierwszy raz od 10 lat szykuje sie na wymiane amplitunera i zakładałem ze grzecznie poczekam pare miesięcy do września...
Przyszedł wrzesień i jedyne co sie okazało to ze Denon poszedl do gory na zeszłorocznych modelach lekko 500zł :)

Chyba sam siebie przechytrzyłem... ;/
 

iT!T

Member
Ja czekam na średniaka i zastanawiam się czy w ogóle jest sens. Liczyłem, że wyjdzie następca 4700h ale powoli tracę cierpliwość.
 

atryda

New member
Powoli zaczynam sie zastnawiac czy nie isc w strone Onkyo TX-RZ50, poki co slyszałem same dobre rzeczy na temat tego sprzetu. Jakis pomysł jak wypada w porownaniu do Denona 4700?
 

iT!T

Member
Powoli zaczynam sie zastnawiac czy nie isc w strone Onkyo TX-RZ50, poki co slyszałem same dobre rzeczy na temat tego sprzetu. Jakis pomysł jak wypada w porownaniu do Denona 4700?

Ciężko coś powiedzieć o sprzęcie, którego praktycznie nie ma. Niestety Onkyo nie przekazało jednej, bardzo istotnej (dla mnie) infromacji. "Koniec problemów z HDMI" Raz się naciąłem i podziękuję.

Jeśli chodzi o Denona to jest spora szansa, że w tym roku nic nowego ze średniaków nie puszczą na rynek. Może tu sugerować wprowadzenie na rynek egzemplarzy z podmienionym układem hdmi (numery: xxxxxxx70001). Logika podpowiada, że jeśli lada moment miałby wejść następca, to po co modyfikować odchodzący model.
 

atryda

New member
Ciężko coś powiedzieć o sprzęcie, którego praktycznie nie ma. Niestety Onkyo nie przekazało jednej, bardzo istotnej (dla mnie) infromacji. "Koniec problemów z HDMI" Raz się naciąłem i podziękuję.

Jeśli chodzi o Denona to jest spora szansa, że w tym roku nic nowego ze średniaków nie puszczą na rynek. Może tu sugerować wprowadzenie na rynek egzemplarzy z podmienionym układem hdmi (numery: xxxxxxx70001). Logika podpowiada, że jeśli lada moment miałby wejść następca, to po co modyfikować odchodzący model.

Tutaj myśle że jest coś na rzeczy i to mnie chyba najbardziej przekonuje aby nie czekać dłużej. Po co w maju naprawiać sprzęt, a pare miesięcy później wypuścić nowy model. Dodatkowo przyszła podwyżka obecnego sprzętu, gdzie normalnie o tej porze można było liczyć na promocje.

Wszystkie testy jakie widziałem pokazują że HDMI działa bez problemu:
https://www.youtube.com/watch?v=u9zJOYLYX_U
https://www.youtube.com/watch?v=y7xkbuTRvfQ
 

iT!T

Member
Do góry