Pioneer VSX-922-K - problem z uruchomieniem

Bibson

New member
Witam,
Wszedłem w posiadanie amplitunera Pioneer VSX-922-K. Nie wiedziałem nic o jego stanie i teraz mam z nim problem już podczas uruchomienia.

Po podłączeniu do zasilania i wciśnięciu start pojawia się tylko na chwilę napis "POWER ON", ekran po chwili mruga i urządzenie od razu się wyłącza, do tego zaczyna migać dioda "iPod iPhone iPad".

Próba ponownego uruchomienia kończy się tak samo. Próbowałem również włączyć tryb serwisowy żeby go zresetować ale tylko na chwilę widzę na wyświetlaczu napis "RESET" i amplituner znowu się wyłącza a czerwona dioda ciągle miga.

Instrukcja mówi o tym, że taki błąd może się pojawić gdy któryś z przewodów dotyka tyłu obudowy, z tym, że występuje nawet gdy nie mam nic do niego podłączonego.
Drugą informacją jest to, że to poważny błąd i sugerują kontakt z serwisem z tym, że obecnie nie mam nawet takiej możliwości i wolałbym to rozwiązać we własnym zakresie.

Przeszukałem różne strony w poszukiwaniu informacji ale nie znalazłem nic wartościowego, wszędzie piszą o tym żeby spróbować zresetować ustawienia, co jak wspomniałem jest niemożliwe.

Czy może ktoś spotkał się z tym problem? Albo może ktoś ma pomysł od czego zacząć sprawdzanie elementów w poszukiwaniu tego co może być uszkodzone? Na pierwszy rzut oka wszystkie elementy w środku wyglądają w porządku i żaden z nich nie jest spalony.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł albo rady co z tym zrobić to z góry dziękuję za wszystkie informacje.
 
Do góry