Marantz 7014 - kiedy?

Jeszcze nie,
Ale ogarnij sobie Denon 6700, napewno maras bedzie taki sam w specyfikacji (moze 2 koncowki mniej) bo to zostawia dla 8014
- Cena poza zasięgiem-
Z tego co widzę to denon strasznie dużo wspiera nowych bajerów - SUPER!
Ciekawe jak Denon vs Marantz w brzmieniu - słychać różnicę?
 

Henry

Active member
Bez reklam
- Cena poza zasięgiem-
Z tego co widzę to denon strasznie dużo wspiera nowych bajerów - SUPER!
Ciekawe jak Denon vs Marantz w brzmieniu - słychać różnicę?
"Przesiadłem" się z marantza siódemki na Denka 4500 i jest ok.
W kinie daje radę, stereo też bez tragedii.
Przyzwyczaj się jedynie, że teraz pchają tego beznadziejnego HEOS'a, ja z tego względu nawet nie podłączałem ampli do sieci ;)
 

maska

New member
Podepnę się pod temat, czy jest sens spinać się na nowa serię denona? Chodzi mi tu o hdmi 2.1. Chciałem wykorzystać moment kiedy wchodzi nowa seria i wyrwać wyższy model ze starszej serii czyli x4500 w lepszej cenie. Miałem harmana 255 i chciałem coś lepszego do kina i do stereo. Sprzęt raczej na dobrych kilka lat.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podepnę się pod temat, czy jest sens spinać się na nowa serię denona? Chodzi mi tu o hdmi 2.1. Chciałem wykorzystać moment kiedy wchodzi nowa seria i wyrwać wyższy model ze starszej serii czyli x4500 w lepszej cenie. Miałem harmana 255 i chciałem coś lepszego do kina i do stereo. Sprzęt raczej na dobrych kilka lat.
Z elektroniką to lepiej kupować jak najświeższe, bo to gwarancja szybszego i pewniejszego działania.
 

maska

New member
Z elektroniką to lepiej kupować jak najświeższe, bo to gwarancja szybszego i pewniejszego działania.

Wiem że tak by było najlepiej, i zazwyczaj tak robię. Teraz jeżeli miałbym kupować nowości to ze względu na cenę musiałbym się „zniżyć” do poziomu x3700.
Chciałbym coś co fajnie zagra w stereo, a nie mam zamiaru kupować wzmacniacza. No chyba że seria 3xxx też dobrze wpada.
Najgorsze jest to że nie mam gdzie posłuchać tego sprzętu i byłby to trochę zakup w ciemno. Ogólnie denona słuchałem ale serie 2xxx. Założyłem ze jak kupię 4500 to będzie ok.
 
Do góry