Amplituner do 2 tyś zł

michalsoki

New member
Witam podłączyłem dopiero teraz amplituner onkyo 686 z moimi kolumnami tonsil fenix II i tv tcl ep680 i mam parę pytań:

1 - Jak ustawić w amplitunerze aby po jego wyłączeniu nie buczał subwoofer aktiv 100 tonsila. Jak pamietam w poprzednim amplitunerze pioneer vsx 916 też mi tak robił ale coś zmieniłem i nie pamiętam co?

2 - Mam podłaczony dekoder satelitarny do amplitunera a od niego hdmi do tv i teraz jak ustawić aby amplituner się nie włączał a przesyłam obraz i dźwięk do tv. W amplitunerze włączyłem cec a w tv to się nazywa tplink. Jak ustawić aby dźwięk z tv jak oglądam youtube był puszczany przez hdmi na amplituner.


Kurdę teraz tak namieszałem , że jak wyłacze amplituner to nie przesyła on obrazu ani dzwięku do tv :(
 
Ostatnia edycja:
onkyo ma problem z hdmi, ja testowałem 3 kable i żaden nie działa tak jak powinien. kable miały po 10m i 8m. Był też kabel światłowodowy i dupa. Obraz ciągle zanikał. Po podłączeniu konsoli bezpośrednio do projektora nagle wszystko działa. Jak był podłączony zamiast projektora tv też wszystko działało. Nie wiem dlaczego onkyo nie potrafi poprawnie wysłać sygnału na projektor. Generalnie sprzedaje mój amplituner. Żadnego onkyo, same problemy z nimi.
 
Do góry