Denon avr-x2400h plus avr-x3600h

bibik

New member
Witam czy mogę te dwa amplitunery połączyć w ten sposób razem aby jeden był główny a drugi końcówką mocy tak aby chodziło Dolby Atmos 7.1.4 Jeśli tak w jaki sposób to zrobić Może ktoś mi podpowiedzieć
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Główny musi mieć atmosa i wyjścia pre-out. Drugi musi mieć main in lub chociaż wejście analogowe multichanel.
 

bibik

New member
No właśnie w tym 3600h jest atmos ,jest teoretycznie przystosowany do 11.1 ale nie ma wyjścia pre out tzn niby jest bo w instrukcji piszą że podłączyć wyjście głośnikowe HIGH 2 z drugim amplitunerem ?i dlatego taki jestem zdezorientowany czylli kaablem głośnikowym????
 

werf

Active member
Bez reklam
No właśnie w tym 3600h jest atmos ,jest teoretycznie przystosowany do 11.1 ale nie ma wyjścia pre out tzn niby jest bo w instrukcji piszą że podłączyć wyjście głośnikowe HIGH 2 z drugim amplitunerem ?i dlatego taki jestem zdezorientowany czylli kaablem głośnikowym????

Nie z drugim amplitunerem a raczej ze wzmacniaczem lub końcówką mocy.Amplituner musiał by mieć wejście multihanek tak jak Black wspomniał.
Ten 2400 masz czy to jakaś dziwna wizja ?
 

bibik

New member
Polecicie mi jakiś wzmacniacz mocy tani, mam go połączyć do wyjścia High 2 w avr-x3600h za pomocą kabla głośnikowego?
 

bibik

New member
Głupoty chrzanie jest wyjście pre out high 2 tylko jakim kablem łączymy je z przedwzmacniaczem?
43145,C2F4E28E-6757-40C1-9063-72B96C363B92.JPG
 
Ostatnia edycja:

bibik

New member
Czyli dwoma chinchami?Mozna by połączyć?Lub z tą

NP ten
Końcówka mocy 2x 200W Skytec SPL 400 Wyjścia RCA
ZAAAAAASUVORK5CYII=
 
Ostatnia edycja:

bibik

New member
Wszystko działa jak należy tylko jaką konfigurację wybrać 7.1.4 dolby atmos enabled przód i surround czy przód i tył?
 
Do góry