Yamaha htr 2067 sub pasywny

toniasuper

New member
Jak podłączyć do Y htr 2067 taki sub pasywny magnat ?

e0675e1b72cd04ffab3824efab75f8e9.jpg


Wysłane z mojego M8 przy użyciu Tapatalka
 

Disto

New member
Bez reklam
Wyjścia z ampli frontów L/R wpinasz w suba in L/R, a do jego wyjść L/R głośniki frontowe.
To tak mniej wiecej chyba ma być... Pewnie rewelacji nie będzie. Gdyby w nim trochę pogrzebać, można by go podłączyć bezposrednio do aktywnego wyjścia sub w tym amlitunerze.
Z resztą spróbuj podłaczyć jedno jego wejście IN do wyjścia dla pasywnego suba w htr2067, może zadziała.
 
Ostatnia edycja:

toniasuper

New member
W 2067 jest osobne wyjście na subwoofer ( zaciskowe ), podobno potrafi zasilić tak suba, że działa jak aktywny. A wejścia na pasywnym są dwa . Czy wystarczy podłączyć do jednego ?

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka
 

maciej3011

New member
Witam,działa Wam to wogóle ?
Czy dostosowaliście impedancje ? (Ohmy) 6 niby jest zalecane,czy można zapodać coś więcej ? dałem 4 ohm (DIM) z kina domowego i nic ale to był sub od kolegi za free,mam jeszcze 2 inne ale sam kabel kosztuje 40 dyszki albo 25 + dostawa... I nie wiem czy do takiego wzmacniacza jest sens kupować coś nowego,moze ktoś by coś taniego doradził ? używanego ?
Sam nie wiem,bo sam amplituner no nie jest to jak poparzednik Denon 1900 coś tam,ale ten mi padł,po wybraniu czegokolwiek innego niż stereo = hard reset|

Więc szukam jakiegoś taniego suba,moze ktoś coś ma na zbyciu,lub do polecenia zeby pasował oczywiscie :)
 
Do góry