Onkyo TX-RZ840 VS Denon AVR-X4500H

barburian

New member
Bez reklam
Jak pisze kolega lolo2, zamów sobie najlepiej prezentację w domu i odsłuchaj
ze swoim zestawem głośników w domowych warunkach tak jak będziesz słuchał.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Chyba kawy nie robią 😉
W sobotę po kilku odsłuchach przytargałem ostatecznie x4500 do domu, naprawdę dobry amplituner, a odnośnie Onkyo, to nie wiem nad czym tu takie zachwyty, dla mnie osobiście w niczym od Denona nie był lepszy.

Jedynym dużym minusem Denona jest osadzenie beznadziejnego Tunein, bo poza wykorzystaniem do filmów czasem włączam radio internetowe.
Stary soft Denona/Marantza, jak dla mnie miał lepiej rozwiązane te kwestie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W prosty sposób, piszesz do Black Ninja "Cześć Panie, zrób Pan dobrą cenę" i coś Black Ninja wymyśli:)
 

temp78pl

New member
Witajcie, stoję przed podobnym wyborem. W ramach Black Friday amplituner Denona AVR-X4500 można wyszarpać za 4999 PLN, Onkyo TX-RZ840 mogę kupić stówkę taniej (oba z oficjalnej dystrybucji). Nie mam pojęcia o doborze ampli do głośników, u mnie na przodzie grają KEF Q300, wspierane przez Wilsona Raptor Sub-10, tylne i centralny to jakiś stary zestaw Yamahy. Ja będę słuchał głównie muzyki w stereo, no ale inni w domu chcą mieć KD. Zakup osobnego wzmacniacza stereo nie wchodzi w grę.
Co byście w tej sytuacji polecili z tych dwóch opcji? Czy o rok dłuższa gwarancja jest wystarczającym powodem, by zwrócić się w stronę Denona...?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Fajne ceny wyszarpałeś :D - normalnie idzie kupić o wiele taniej !
W stereo to sam musisz sprawdzić który ci bardziej podejdzie - do KD jeden i drugi dobry.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ampli

Witajcie, stoję przed podobnym wyborem. W ramach Black Friday amplituner Denona AVR-X4500 można wyszarpać za 4999 PLN, Onkyo TX-RZ840 mogę kupić stówkę taniej (oba z oficjalnej dystrybucji). Nie mam pojęcia o doborze ampli do głośników, u mnie na przodzie grają KEF Q300, wspierane przez Wilsona Raptor Sub-10, tylne i centralny to jakiś stary zestaw Yamahy. Ja będę słuchał głównie muzyki w stereo, no ale inni w domu chcą mieć KD. Zakup osobnego wzmacniacza stereo nie wchodzi w grę.
Co byście w tej sytuacji polecili z tych dwóch opcji? Czy o rok dłuższa gwarancja jest wystarczającym powodem, by zwrócić się w stronę Denona...?

No to chyba na Black Frajer Ci zrobili takie ceny specjalne :)
Napisz do kolegi blackninja tu na forum zakładam że dostaniesz lepsze ceny.
 
Do góry