Denon i Marantz przejmuja Onkyo i Pioneera.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Po nowych aktualizacjach forum, nie mozna zakladac postow w newsach. Wiec napisze tu.

Az dziwne ze Kiki oraz Black nic nie pisza. Chyba spia. A tu taki news.


Holding Marantz/Denon przejmuje konkurencje w postaci Onkyo i Pioneera.

Sound United poinformowalo o porozumieniu w sprawie przejęcia Onkyo i Pioneer. W posiadanie firmy wejdą także marki Pioneer Elite i Integra. Sound United to właściciel Denon, Marantz, Polk Audio, Classe, Definitive Technology i Boston Acoustics.


Co o tym sadzicie?

https://www.whathifi.com/news/merger-mania-good-for-the-consumer-electronics-business
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Taaaak, teraz pytanie;
czy kuchenki mikrofalowe będą z logiem D/M czy kształ Marasia będzie z emblematem Onkyo/Pionek???
:) :D :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No coz, kto by pomyslal ze D/M zacznie produkowac sprzet AGD (mikrofalowki) :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może w końcu wyższe modele Denka będą wyglądać jak ampli z prawdziwego zdarzenia, a nie te naleśniki, a Marantz w końcu dostanie aluminiowy front i srebrny kolor w reszcie sprzętu, a na deser jednowierszowy wyświetlacz ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
To już lepiej gdyby z Onkyo "wyrzucili" ten paskudne zielone litery ;)
Swoją drogą, to nie D/M przejął, a grupa do której Denon i Marantz należą, nie spodziewałbym się jakiejś wielkiej rewolucji, po prostu jedna grupa będzie miała w ręku niemalże cały rynek budżetowych AVRów.
 
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
Denony AVC-X8500H i AVC-X6500H - widziałem na żywo i prezentują się bardzo dobrze. Obydwa to produkty made in Japan i widać to już na pierwszy rzut oka, chociażby jakość wykonania przyłączy głośnikowych...
I do tego polskie menu i czytelny wyświetlacz, a nie takie śmieszne okienko jak ma Marantz...
Ja chcę zmienić mój już trochę leciwy Denon AVR-X4000, ale czekam na model z HDMI 2.1.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z czarnej wersji zapomniałeś dodać, bo w srebrnej na szczęście są białe ; )
Generalnie nie wiele się zmieni, zresztą jak rozbierzesz nowe Lamborghini, to znajdziesz tam sporo części z logo VW ; ) i co ciekawe, jest to na duży plus, bo doświadczenie, technologia i dostępność o wiele lepsza.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No oby, nigdy nie zmienili wyglądu Onkyo.
Surowy, minimalistyczny, jak kiedyś seria QS w Sony, a Pionek owszem, ale seria Elite, bo to teraz... kwestia gustu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak sobie dzisiaj gadamy o tych markach i wkoncu cos zauwazylem.
Jak wymawiasz Denon, Marantz, Pioneer to wszystko jest ok.

Ale jak ludzie wymawiaja Onkyo to strasznie glupi wyraz twarzy maja... Te podwojne Ooooo. :)

Jednak wole marantza hehe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
tenor.gif
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Skoro Onkyo i Pioneer w jednej "stajni" z D&M, to można by pomyśleć dla nich o Auro.
Lecz to już raczej pobożne życzenia i czyste spekulacje bo tak naprawdę, co by to zmieniło?
A tym bardziej kogo to obchodzi (poza mną), znając realia Auro?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Zacznie się zapożyczanie itp. Nie podoba mi się to.To niedobrze. Odpada element rywalizacji, podstawowy element walki i zaskoczenia "przeciwnika" który ma skłonić klienta do zakupu właśnie tego produktu. No i w podświadomości pojawi się przecież to ta sama stajnia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zacznie się zapożyczanie itp. Nie podoba mi się to.To niedobrze. Odpada element rywalizacji, podstawowy element walki i zaskoczenia "przeciwnika" który ma skłonić klienta do zakupu właśnie tego produktu. No i w podświadomości pojawi się przecież to ta sama stajnia.

A jak myślisz po co to jest robione ? :)
 
Do góry