Ampli do Jamo S426 i Sub 210

kdw60

New member
Nie od RTVmax, tylko od Petendo.
"UWAGA: W przypadku producenta Denon, Marantz, Yamaha, Harman/Kardon, Onkyo oraz Marshall konieczne jest zgłoszenie usterki w okresie gwarancji za pośrednictwem sklepu Petendo. Wyżej wymienieni producenci wymagają zgłoszenie towaru poprzez sklep u którego został zakupiony gdyż firma Petendo korzysta z dystrybucji niemieckiej. "

Są na rynku od 2011 roku.



Czytałem, że pada płytka HDMI ale pisali, że w starszych modelach niż 646, to już teraz nie wiem....
Miałem tuner Fergusona kiedy w którym też padały płytki od HDMI i wystarczyło przelutować coś, może tu jest podobnie.



686 kosztuje 2,5k dwa razy tyle hmm... za to nówka i pewna gwarancja...
 

kdw60

New member
Nie wyzywajcie ale wybrałem 646.
Uznałem, że skoro musiałbym dopłacić prawie drugie tyle za podobny model to wolę za jakiś czas wymienić na coś o klasę wyższego...
Pierwsze wrażenia ... :shock:

Przede wszystkim fronty w muzyce grają lepiej niż na poprzednim Denonie, mam wrażenie, że słyszę więcej dźwięków i te fronty niżej schodzą, nie wiem z czym to się wiąże, ale tamten denon tak dobrze nie grał. W muzyce bez subwoofera czuć było przyzwoity bas, po delikatnym dołożeniu suba słucha się naprawdę przyjemnie muzyki.

Mam jeszcze inne ciekawe odczucie (nie potrafię w słowach opisać wrażeń bo nie jestem dobry z teorii, ani też nie miałem do czynienia z wieloma różnymi sprzętami audio...) mam wrażenie jakby podczas odsłuchu stereo grały wszystkie 5 głośników, tzn. one nie grają oczywiście ale dźwięk jest wszędzie dookoła mnie, rewelacyjne odczucie. Nie wiem z czego to wynika, może tylko z próby racjonalizacji zakupu, ale odczucia mam takie, że gra to lepiej od poprzedniego Denona.
Nastawiam się, że z filmami będzie też dobrze, więc dzięki za dobre podpowiedzi.


Trzeba teraz przebrnąć przez instrukcję i poustawiać wszystko.
 
Do góry