Ta sama muza we wszystkich strefach

CzarnoBialy

New member
Cześć,
Czy istnieje wzmacniacz kina d., który może grać to samo we wszystkich strefach, ale uwaga: tak, że steruje się jednocześnie źródłem i głośnością dla wszystkich stref jednocześnie? Czyli tak jak we wzmacniaczach stereo z głośnikami A i B.
Mam frontowe podłogówki w salonie i sufitowe w kuchni. Jak gra muza, to chciałbym wszędzie to samo. Jak film to tylko podłogówki.
Podsumowując:
1. Ta sama muza wszędzie (zmiana źródła daje tą samą muzę wszędzie).
2. Regulacja głośności działa jednocześnie wszędzie.
3. Można włączać i wyłączać głośniki w kuchni (strefa 2)


Właśnie testuję Integrę DRX-3.2 i tak się nie da. Każda strefa jest niezależna i nie da się ich połączyć. Więc żeby puścić to samo, trzeba się naklikać sporo w tej ich apce, która najlepsza nie jest.
 

mors111

Active member
Bez reklam
w skrócie

tryb allchanell stereo i włączasz wszystko na raz i robisz głośniej wszystko na raz

jak film , tryb stereo i grają tylko fronty

nawet najprostsze amplitunery miał taką funkcję jak wszystkie kanały na raz ( party , all chanell stereo ... )

poszukaj w ustawieniach ( Onkyo 609 , Panasonic SA-HE75 jakie mam w domu da radę tak zrobić bez używania drugiej strefy )
 

werf

Active member
Bez reklam
Amplituner musi byś strefowy,może być 1,2,3 zone dodatkowe trzecia raczej będzie grała tylko z pre.
Załączasz tryb np party mode............ itd i gra w takiej konfiguracji.
Kwestia ile tobie jest potrzebne i ile chcesz wydać.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Zacznij od początku.
Main+2 =3 czy też Main+3=4.
Pytanie nr 2 w strefie głównej rozumiem że masz 2 kolumny ,rozważasz 5.1,7.1 itd ?
 
Do góry