ONKYO TX-SR605 + MISSION M35i M3C2i M30i

regi

New member
Przyszedł moment na wymianę starego leciwego ale bardzo dobrego amplitunera ONKYO TX-SR605 (głośniki z tytułu zostają). Pewnie bym tego nie robił ale czeka mnie również wymiana tv i miło by było żeby wszystko było ze sobą kompatybilne i ampli obsługiwał 4K + HDR itp. Kina używam 90% do filmów, 10% radio i muzyka. I tutaj się zwracam do doświadczonych kolegów co byście zaproponowali do takiego zestawu głośników. Budżet, około 3.000 zł.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli byłeś zadowolony z Onkyo to bym został z tym producentem i zakupił 686 - jeszcze kasa zostanie.
Zapytaj Blackninja o cenę.
 

regi

New member
830 bez sensu brać za ta cenę w jego przypadku a nawet nie brałem go pod uwage...lepiej cofnąć sie wstecz.


co masz na myśli "w jego przypadku", zestaw głośników, który posiadam się nie nadają ?, tak to zrozumiałem. Budżet po przemyśleniach mam trochę bardziej elastyczny i skłaniam się ku 830
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Bo zależy Ci tylko na 4K i Hdr więc po co przepłacać.chyba że będziesz rozbudowywać system o kilka głośników więcej.
 

Noisy

Member
Regi uwierz mi, jak już kupisz nowy Ampli to będziesz wszystko rozbudowywał. Ja miałem kupić tylko Ampli a skończyło się na tym że zbudowałem w pokoju atmosa i zrobiłem jeszcze kilka innych bajerów :D tak że ten teges, jak masz kasę na 830 to się nie zastanawiaj tylko bierz ;) ja mam 656 i jestem mega zadowolony a co dopiero by było jak bym miał 830
 

regi

New member
No wiem :). Właśnie się zaczęło, TV nowy już idzie i stąd atak na nowy ampli. Eh.. i poleciało. Teraz z kolei mój wymuskany w pięknej obudowie HTPC :) niestety przy materiale 4K nie wyrobi. I wyjdzie na to, że będę musiał wszystko wymienić. Masakra :(, ale z drugiej strony, cały ten rytuał zakupu, konsultacje, fora :).... nowe zabawki :)
 
Ostatnia edycja:

regi

New member
Podjąłem już decyzję. Wezmę Onkyo RZ830 ale się zastanawiam czy ten ampli nie zabije mi tych kolumn mission co posiadam. On ma Moc wyjściową - 180W na kanał. Mam się czego obawiać ? :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jedynym aspektem o który możesz się martwić to to iż nie wykorzystasz całego potencjału 830ki przy tych klockach.
 
Do góry