Amplituner do 1,8 tyś do Eltax Linear Response 6.5

s2000

New member
W tej chwili mam Denon AVR 1907 + kolumny Eltax Linear Response 6.5. Podłączyłem z tyłu amplitunera chiński odbiornik bluetooth i w taki sposób słucham muzyki z Tidal puszczanej z smartfona.
Chcę przeznaczyć 1,8 tyś zł na amplituner stereo, który będzie posiadał wbudowany bluetooth, oraz radio internetowe, fajnie gdyby miał Tidal.
 

s2000

New member
Szukam amplituner stereo. Głównie zależy mi na wbudowanym radio internetowym, tidal, spotify. Tak jak pisałem wyżej lubię puszczać muzykę z telefonu. Czytalem o YAMAHA R-N402D która posiada w sobie te aplikacje. Czy to dobry wybór? A może to Onkyo TX-8250-S z amazona?
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szukam amplituner stereo. Głównie zależy mi na wbudowanym radio internetowym, tidal, spotify. Tak jak pisałem wyżej lubię puszczać muzykę z telefonu. Czytalem o YAMAHA R-N402D która posiada w sobie te aplikacje. Czy to dobry wybór? A może to Onkyo TX-8250-S z amazona?

No więc tak - jeśli wybierzesz produkt z sekcji "Amplituner", który ma LAN => to na 99% ma TuneIn oraz Tidal, dodatkowo będzie miał ileś różnych innych dodatków.
Do tego czasem producent potrafi wypuścić aktualizację oprogramowania - i np. nie było Tidal'a 2 lata temu a dzisiaj jest :)

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zapakować te Twoje kolumny w auto -> pojechać do salonu audio (takiego gdzie pozwolą Ci podłączyć do kilku różnych wzmacniaczy) i porównać samemu...

Ja osobiście miesiąc temu oparłem się Onkyowo-Yamahowemu lobby i postawiłem na... Chromcast - mój ampltiner to ma.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba wybiorę Yamaha R-N402D. Dzięki za odpowiedzi.

Jeśli już baaardzo chcesz yamahę to raczej R-N303D bo:
1) ma 2x 140W a nie 2x 100W (402D)
2) jest nowszym modelem (również technologicznie),
3) ma od razu Tidal - 402D dopoero po aktualizacji,
4) ma DAB+ a 402D tylko DAB,
5) jest tańszy :)

Pozdro!
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli już baaardzo chcesz yamahę to raczej R-N303D bo:
1) ma 2x 140W a nie 2x 100W (402D)
2) jest nowszym modelem (również technologicznie),
3) ma od razu Tidal - 402D dopoero po aktualizacji,
4) ma DAB+ a 402D tylko DAB,
5) jest tańszy :)

Pozdro!

Taki też od razu proponowałem :grin: - spełnia wszystkie wymagania.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba jednak moje źródło dotyczące 402D miało przestarzałe dane... Sorry
402D ma port USB a 303D nie ma :)
 

miroski

Member
Ja osobiście miesiąc temu oparłem się Onkyowo-Yamahowemu lobby i postawiłem na... Chromcast - mój ampltiner to ma.[/QUOTE]

Jaki to amplituner? W moim Pioneer VSX-1131 Chromecast jest nieużywalny. Nie płaczę z tego powodu bo jestem fanem Spotify a connect działa bez zarzutu. Dziwię się tylko Chromecast Audio wpięty do miniwieży śmiga aż miło posłuchać a ten wbudowany w sprzęcie 20x droższym wariuje.
 

s2000

New member
Czy Onkyo 8250 zagra na moich kolumnach "basikiem" ? Żona lubi słuchać głośno i gdy kolumny grają basem. Dzięki.
 

s2000

New member
Lubi gdy jej buczy, duża jest różnica między 8150 a 8250 ? Warto dołożyć do tego drugiego ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry