Wycena amplitunera Onkyo TX-NR656

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Chciał bym się dowiedzieć ile mógł bym dostać za amplituner na gwarancji kupiony w RTV EURO AGD dnia 05-02-2017 model Onkyo TX-NR656 stan BDB wszystko sprawne pełny komplet z dokumentami itp. Sprzedaję bo mnie naszło na Denona ;] Dzięki za odpowiedz;]


Nie wiem czy dobry dział ale mam nadzieje, że tak ;]
 

mors111

Active member
Bez reklam
nowy poniżej 2kzł

na all... używka za 1.450 , pewnie za 1.200-1.400 może pójdzie

na jakiego Denona naszło ?

obyś nie zamienił siekierki na kijek ...
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poszło na denona AVR-X3400H mam nadzieję, że będę zadowolony hehehe u klienta byłem i on miał taki i podobne kolumny i mi się spodobało jak grał, tak przyjemniej dla ucha. Ale audiofilem nie jestem
 

mors111

Active member
Bez reklam
Pewnie będzie lepiej .to wyższy model niz to co masz obecnie , porównywalne do onkyo serii 8.. Ale nie RZ.. , Te już całkiem przyzwoite są w stereo
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Potwierdzam kolegę wyżej : zmieniłem 676 na RZ810 i jest spora różnica.
Denon to inne brzmienie niż Onkyo - jak Ci odpowiada to będzie zmiana na + jeśli chodzi o sam Ampli.
 

mors111

Active member
Bez reklam
A co zasila obecnie ten Onkyo ?

ja uwielbiam takie odpowiedzi jak napisał autor
hehehe u klienta byłem i on miał taki i podobne kolumny i mi się spodobało jak grał,

podobne , z wyglądu większość kolumn jest podobna , zarówno te M-Audio do Monitor Audio , ale różnica w jakości to przepaść

grają kolumny a nie amplituner ! może się okazać że sam zmiana amplitunera za dużo nie zmieni jak kolumny tez kiepskie

dobre kolumny to podstawa , potem reszta elektroniki

dobre pytanie zadałeś autorowi

jakie masz kolumny ?
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak by się kupiec znalazł to w dobre ręce bym oddał i za 1300 no może i 1200zł sprzedam, nie jestem pazerny hehehe oczywiście + koszty przesyłki hehe
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co zasila obecnie ten Onkyo ?

ja uwielbiam takie odpowiedzi jak napisał autor


podobne , z wyglądu większość kolumn jest podobna , zarówno te M-Audio do Monitor Audio , ale różnica w jakości to przepaść

grają kolumny a nie amplituner ! może się okazać że sam zmiana amplitunera za dużo nie zmieni jak kolumny tez kiepskie

dobre kolumny to podstawa , potem reszta elektroniki

dobre pytanie zadałeś autorowi

jakie masz kolumny ?

No o tego trzebaby zacząć bo ani słowa o skrzynkach obecnych.


Podobne mam na myśli że tylko różnica była w frontach i subie


Fronty miał takie jak @Ataszek RP-260F ale też salon miał większy o jakieś 10m2 od mojego i suba miał r12sw


Ja mam zestaw taki:
Fronty R26f
Centralny R25c
Surround R15m
Sub r10sw
co do 25m2 wydaje mi się w sam raz ;]


Dlatego mi się wydaje że będą podobnie grać ;]


Sorry za post pod postem.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Na pewno inaczej - dla mnie Denon to nie to granie z Klipsch ale jak Ci pasuje to dlaczego nie ?
Zresztą nie słuchałem tych kolumn akurat z tym ampli a to wiele zmienia.
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tyle na ile mogłem sobie pozwolić bo właściciel pozwolił nam sobie puścić muzykę podczas pracy gdy sam robił porządki wokół domu to mi się podobało wiem, że dochodzi do tego akustyka pomieszczenia itp ale i tak miło się słuchało oczywiście bez szaleństw. On sam na koniec powiedział jak trochę porozmawialiśmy o audio, że zmienił na denona z Yamahy jakiejś ale nie pamiętał modelu i też dla niego ogromna zmiana na +.

Sam klient też spoko wcześniej robiliśmy mu salon w zabudowie i przeciągaliśmy kable wszystkie pod głośniki itp ale dopiero teraz zobaczyłem efekt końcowy jak umeblował i ustawił wszystko.
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dowiem się na 100% do puki nie posłucham u siebie na własnym sprzęcie ;] w poniedziałek jadę odebrać więc się zobaczy ;]
 
Do góry