Pioneer X-S30DAB + Monitor Audio MR6

lizbona

Member
Witam,posiadam kolumny Mojitor Audio MR 6 i wysłużony już wzmak Denon’a.
Planuje jego wymianę, na coś o niewielkich rozmiarach, fajnym brzmieniu i nie droższego niż 2000zl
Przeczytałem ciekawa recenzje Pioneer X-S30DAB i wydaje się być akurat dla mnie.
Co myślicie? Macie/mieliście z tym wzmakiem do czynienia?

Pokój 25m
Głównie filmy i muzyka elektroniczna(60-40)

Pozdrawiam
 

mors111

Active member
Bez reklam
Nie słuchałem tego amplitunera ale martwi mnie jego mały zasilacz ( raptem 55W - to bardzo skromnie )

opisy podają 2x85W , inne strony :

Moc ciągła (RMS): 45W RMS i to pewnie dla jednego kanału

od 2 tygodni mam w domu Pioneer A10-K ,podają 2x30W( 8ochm ) i 2x50W ( 4 ochm ) ale tam jest zasilacz 135W - też dość skromy , i o ile dość fajnie gra to jak dla mnie mocy nie ma ( Pasasonic SA-HE75 jak i Onkyo 609 są o wiele mocniejsze w szczególności ONKYO ) stąd moje obawy o amplituner jak w temacie z zasilaczem ponad 2x mniejszym niż mam w swoim wzmacniaczy ( mam mini wieżę Panasonica zasilaczem 130W i gra całkiem fajnie )

a może by tak coś z konkurencji :

Onkyo - Produkty ť Hi-Fi ť Amplitunery Hi-Fi ť TX-8150

Onkyo - Produkty ť Hi-Fi ť Amplitunery Hi-Fi ť TX-8270

Onkyo też ma takiego slima :

Onkyo - Produkty ť Hi-Fi ť Amplitunery Hi-Fi ť TX-L20D

ale bym w to nie szedł z kolumnami jakie masz - czytaj duże
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Trudno aby w stosunkowo małej obudowie zmieścić duży zasilacz ,urządzenia tego typu wykorzystują wzmacniacze cyfrowe a tam torroidów nie potrzeba
Nie wiem jak gra ten model ,ale słuchałem NC -50DAB o podobnej mocy wyjściowej 2x50W ,decydując się na zakup dobrze wybrać głośniki o wysokiej skuteczności
Ogólnie rzecz biorąc ,urządzenie jest nieźle wyposażone i jakby samowystarczalne ,jest radio internetowe ,można odtwarzać pliki
 
Do góry