onkyo 676 problem

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie raczej w ostatnich nastu latach nie było problemów, ale też nie gram głośno.
Za to dużo wcześniej, palenie wysokotonowych, czy bezpieczników w Diorze które się watowało drucikiem było codziennością, a jak drucik był za gruby, to leciała już końcówka. Wmacniacze Technicsa też się wykładały, ale to było lata młodości i imprezy ; )
 

dabal03

New member
Wiem że naj rozsądniej było ciszej słuchać ale przy 90 to takie jest pierdzielniecie aż podłoga drży to jest ta moc a dopiero niedawno się przeprowadziłem z bloku do domu z dużą działką i teraz mnie ponosi:)
 

Noisy

Member
Armaning widzę że przechodziliśmy to samo :D ja nawet miałem kupione końcówki mocy na zapas i wymieniałem bo lubiłem orać za młodu moje altusy 110 ma unitrze :D a membran ile wymieniłem, kopułek w wysokotonowcach :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kopułki w altusach leciały na potęgę, potem się przewijało samemu i dalej zabawa. Najpierw Altony, potem to już potem sam składałem Altusy, kupowało się skrzynkę, gąbkę, zwrotnice, głośniki i oczywiście te srebrne pożądane ringi ; ) Fajne czasy.

Wiem że naj rozsądniej było ciszej słuchać ale przy 90 to takie jest pierdzielniecie aż podłoga drży to jest ta moc a dopiero niedawno się przeprowadziłem z bloku do domu z dużą działką i teraz mnie ponosi:)

To zrozumiałe, trzeba było odreagować ;)
W takiej sytuacji, to może pomyśl nad końcówką mocy.
Ten, a nawet wyższe modele mogą nie wytrzymać tych wrażeń na dłuższą metę.
 
Ostatnia edycja:

dabal03

New member
Co do mocy macie jakieś sugestie żeby ustawić w menu poziom głośności np można -20db ,-40db to chyba moc i jeszcze potencjometr że 100db na 80db?
 

dabal03

New member
Witam właśnie odebrałem amplituner że sklepu po serwisie żadnej informacji co się stało nie dostałem jedynie w sklepie powiedzieli że kable się styknely i prawdopodobnie zabezpieczenie się zalonczylo :) obniżyłem db na -20 ustawiłem basy na zero i lecę dalej te tagi to mistrzostwo świata polecam
 
Do góry